Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
12.-14.2. 2012

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL
12.-14.2. 2012

Mezinárodní veletrh módy

DOPROVODNÝ PROGRAM STYL-KABO únor 2012

Hlavním těžištěm doprovodného programu jsou opět módní přehlídky. Přehlídková mola jsou nově umístěna, stejně jako celý veletrh STYL, v pavilonu P. Na novém designovém mole v sekci LINGERIE budou probíhat přehlídky kolekcí prádla a plavek LINGERIE SHOW. Na hlavním mole budou probíhat prezentace kolekcí klasické módy STYL SHOW, soutěžní kolekce návrhářů TOP STYL DESIGNER i exkluzivní přehlídka LEGENDS OF HAUTE COUTURE.

Novinkou a velkým lákadlem pro všechny milovníky „vysoké módy“ letošního veletrhu je právě unikátní přehlídka LEGENDS OF HAUTE COUTURE. Kolekce je složena ze stylizací modelů světových návrhářů, kteří svými inspiračními prvky ovlivnili svět módy 20. století! Představeny budou modely, které jsou stylizací papíru, kovu a umělé hmoty, na které se převedly kopie střihů originálních modelů od těchto slavných návrhářů. Autorem těchto stylizovaných modelů je filmový oděvní designer Oscar Charpentier.

Důležitou součástí doprovodného programu jsou také odborné semináře, které se předhánějí v atraktivitě témat. První seminář „Problematika obouvání vojáků terakotové armády v XI-ANU“ nabízí unikátní reportážní informace z čínského Mauzolea císaře Chin. Druhý seminář „Hybridní doba - Móda na cestě k nové moderně“ se věnuje nejnovějším prognózám a aktuálním trendům oděvů, spodního prádla a obuvi pro sezonu podzim-zima 2012/13. Trendy přednáší expertka pro Lifestyle a Fashion z Německého módního institutu DMI.

Doprovodné odborné expozice a výstavy

Kreativní dílna – Made in Jablonec
Projekt tvůrčí dílny představuje ukázky ruční výroby skleněných vinutých perlí, navlékání a kompletace bižutérních výrobků. Tvorbu předvedou designéři z tradičního bižuterního regionu - Jablonce nad Nisou. Návštěvníci budou mít také možnost vytvořit si vlastní bižutérii pod odborným vedením.

Spodní prádlo inspiruje…
Výstava dobového spodního prádla 19. a počátku 20. století znázorňuje ohlédnutí za historií, ale současně představuje inspirační zdroje trendů ve spodním prádle i oděvu.

Kabo Forum
Instalace nabídne ukázky z tvorby studentů a módní trendy v materiálech pro výrobu obuvi a kožené galanterie pro sezonu jaro léto 2012.

Při veletrhu KABO se bude také konat Tisková konference ČOKA k realizaci rozsáhlého vzdělávacího projektu „Cesta ke kvalitě“.

Hlavním partnerem doprovodného programu veletrhů STYL KABO je MATRIX – profesionální značka vlasové kosmetiky

Přední české modelky

Předváděcí tým na přehlídkových molech v pavilonu P podpoří a doplní tři významné osobnosti českého modelingu. Jitka Nováčková a Hana Svobodová se stanou hlavními tvářemi módních přehlídek návrhářů a klasické konfekce. Hana Mašlíková bude hlavní modelkou pro přehlídky prádla.

Jitka Nováčková – úřadující Česká Miss pro Českou republiku pro rok 2011
Hana Svobodová – finalistka České Miss 2008, finalistka Miss Earth 2008 na Filipínách
Hana Mašlíková – modelka, která se specializuje na předvedení spodního prádla


Přehled doprovodného programu ke stažení:


MÓDNÍ PŘEHLÍDKY 12. – 14. 2. 2012

Módní přehlídky vybraných vystavovatelů a účastníků soutěže TOP STYL DESIGNER, speciální přehlídka LEGENDS OF HAUTE COUTURE

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY 12. – 14. 2. 2012

SEMINÁŘE

Odborné semináře z oboru - např.: Problémy obouvání vojáků terakotové armády v XI-ANU, Hybridní doba - Móda na cestě k nové moderně...

SEMINÁŘE

SOUTĚŽE, VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

Vyhlášení výsledků TOP STYL DESIGNER a soutěže TOP MODEL

SOUTĚŽE, VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

DOPROVODNÉ EXPOZICE

Kabo Forum, Trend Forum, Kreativní dílna – Made in Jablonec, Spodní prádlo inspiruje…

DOPROVODNÉ EXPOZICE

STYL - KABO 2012/02

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště