Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
12.-14.2. 2012

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL
12.-14.2. 2012

Mezinárodní veletrh módy

Známe vítězku MISTROVSTVÍ V MAKE UPU pro rok 2011

V pátek 30. září 2011 proběhla v O2 areně v Praze 9 mistrovská soutěž „ČESKÉ OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ V MAKE UPU 2011“, které se konalo při veletrhu WORDL OF BEAUTY & SPA PODZIM 2011. Vítězka postupuje na Mezinárodní mistrovství v make-upu, které se koná v rámci veletrhu BEAUTY INTERNATIONAL DÜSSELDORF 10. března 2012.


Osm finalistek soutěžilo v pátek 30. září 2011 na přehlídkovém molu v O2 aréně při veletrhu WORDL OF BEAUTY & SPA PODZIM 2011 o titul nejlepší kosmetičky pro rok 2011. Šest finalistek z České republiky, jedna se Slovenska a jedna z Polska mělo za úkol nalíčit modelku ve stylu „Jeans girl“. Džínová variace, modrá barva, veselá až provokativní nálada mladých a vášnivých nositelek denimu, to byl podtitul, které neslo soutěžní téma. Finalistky si k soutěži připravily modelky oblečené v džínovém stylu za účelem vykouzlit tu nejoriginálnější Jeans Girl.

Kromě samotného líčení byla hodnocena i úprava účesu, šatů a celkový dojem modelky. Hodnotili členové odborné poroty, kteří jsou specialisté v oboru kosmetika a make up ve složení: Pavel Bauer, Anna Menzelová, Stěpánka Podroužková, Bobo Sobotka a Markéta Štorkánová.Novinkou roku 2011 je spojení organizátorů soutěží v make-upu – Veletrhů Brno za soutěž CZECH MAKE UP MASTER CLASS s profesionální platformou soutěže ČESKÉ OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ V MAKE UPU při veletrhu WORDL OF BEAUTY & SPA PODZIM v Praze. Veletrhy Brno a.s. se tak staly partnerem soutěže a jako nejvyšší ocenění obdržela vítězka z rukou ředitelky Ing. Gabriely Vargové certifikát pro postup na Mezinárodní mistrovství v make-upu do Düsseldorfu v roce 2012.

Jako jediná zástupkyně České republiky tak pojede reprezentovat naši zemi v tomto oboru. Držitelem licence pro postup vítězky na Mezinárodní soutěž jsou Veletrhy Brno, a.s., které spojením se soutěží ČESKÉ OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ V MAKE UPU umožnily reprezentovat vítězce Českou republiku v mezinárodní konkurenci.

Absolutní vítězkou a nejlepší kosmetičkou roku 2011 se stala Eva Skořepová, která nejvíce svou prací zaujala odbornou porotu a byla oceněna nejvyšším počtem bodů.

Celkové výsledky soutěže ČESKÉ OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ V MAKE UPU 2011:
1. místo Eva Skořepová
2. místo Vladislava Krajníková
3. místo Nikoletta Reiprichová

Skořepová bude reprezentovat Českou republiku dne 10. března 2012 na Mezinárodním mistrovství v make-upu do Düsseldorfu. Gratulujeme!

STYL - KABO 2012/02

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště