Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
12.-14.2. 2012

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL
12.-14.2. 2012

Mezinárodní veletrh módy

Veletrhy módy STYL a KABO s novou koncepcí

S trochou nadsázky můžeme říci, že únorové mezinárodní veletrhy módy, obuvi a koženého zboží STYL a KABO se představí v novém, kvalitnějším  kabátě. Nejedná se pouze o nový relaunch loga a layout obou veletrhů, ale nový je zejména podtitul "Fashionberries", který je symbolem nové koncepce obou veletrhů. STYL a KABO se začínají více zaměřovat na nabídku kolekcí v segmentu střední a vyšší cenové kategorie zboží tak, aby veletrhy reprezentovaly kompletní spektrum nabídky módního trhu, tedy od nižších nabídek až po vyšší. Tento segment zaznamenal na srpnovém veletrhu nevídaný zájem obchodníků a z množství uzavřených objednávek je patrno, že zboží z tohoto cenového segmentu na mezinárodních veletrzích v Brně v minulých letech chybělo.

Další novinkou je změna pavilonů, ve kterých se budou veletrhy konat. Veletrh STYL se přesouvá do pavilonu P a veletrh obuvi a koženého zboží KABO bude od února situován do pavilonu F. Tato změna přinese lepší přehlednost nabídky obou veletrhů a efektivnějšího využití výstavních ploch v rámci areálu výstaviště. Doprovodný program bude sestaven opět z kontraktačních módních přehlídek a odborných přednášek na aktuální témata těchto branží. Novinkou bude po delší době opět profesionální a zajímavá přednáška o módních trendech pro nadcházející sezony, kterou připravujeme ve spolupráci s Německým módním institutem.

Množství vystavovatelů a počet návštěvníků se stabilizoval a my se dál budeme snažit o zvyšování jejich kvality. Jsme přesvědčeni, že naše veletrhy přispívají k širší informovanosti obchodníků o módních vlnách a trendech, které se stále více zrychlují. Veletrhy STYL a KABO jsou také ideálním místem pro uzavírání objednávek či získávání informací o nových kolekcích vč. srovnávání nabídek konkurence. Podle posledních signálů od vystavovatelů se srpnové veletrhy STYL a KABO vydařily. Jsme rádi, že srpen se vyznačoval pozitivní náladou na obou stranách (vystavovatelů i návštěvníků), což bylo znát zejména z rušných jednáních na stáncích. Velmi veletrhu také pomohla změna termínu na neděle-úterý.

Únorové veletrhy začínají i nadále oba veletrhy již v neděli 12. února 2012 a potrvají do úterý 14. února 2012. Zůstávají i nadále jediným místem v ČR a SR pro setkání obchodníků a nákupčích z textilního, oděvního a obuvnického průmyslu z tuzemska a zemí střední a východní Evropy.

Pro vystavovatele jsme opět připravili zvýhodněné nabídky účasti - slevu 10 % ze standardních cen za pronájem výstavní plochy v případě přihlášení nejpozději do 18. listopadu 2011. Dále mohou vystavovatelé využít tradičních finančně výhodných balíčků (registr. Poplatek + výstavní plocha + stánek) vč. nabídky výstavby expozice z výstavářského systému PREMIUM - elegantní stánky přizpůsobené požadavkům módní branže zvýrazňují firmu i vystavované zboží a jsou umístěny na prémiové ploše ve frekventované části pavilonu P.

Přihlášky k účasti on-line nebo v PDF formátu, stejně jako ostatní potřebné informace o veletrzích naleznete na našich webových stránkách.

Účast na veletrzích módy STYL a KABO v Brně  –  to je z obchodního hlediska určitě dobré rozhodnutí!

STYL - KABO 2012/02

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště