Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
12.-14.2. 2012

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL
12.-14.2. 2012

Mezinárodní veletrh módy

Uzávěrka přihlášek na únorové veletrhy STYL a KABO se blíží!

Přípravy na pořádání kontraktačních veletrhů módy STYL a KABO jsou v plném proudu. V pořadí již 39. ročník začíná, stejně jako v srpnu, v neděli 12.února 2012 a potrvá do úterý 14. února 2012. Novinkou bude nejen relaunch loga a layoutu obou veletrhů, ale zejména podtitul "Fashionberries", který bude symbolem nové koncepce obou veletrhů. Veletrhy Brno se chtějí více zaměřit na nabídku kolekcí v segmentu střední a vyšší cenové kategorie zboží tak, aby veletrhy reprezentovaly kompletní spektrum nabídky módního trhu, tedy od nižších nabídek až po vyšší. Tento segment zaznamenal na srpnovém veletrhu nevídaný zájem obchodníků a bylo zde uzavřeno největší množství objednávek.

Další novinkou budou po delší době opět přednášky o módních trendech na aktuální sezonu podzim - zima 2012/2013, které jsou připravovány společně s významným evropským módním institutem. Módní trendy v odívání budou patrné nejen z nabídky vystavovatelů, ale i z kolekcí českých a evropských osobností módní tvorby i nastupující generace návrhářů v rámci bohatého programu módních přehlídek. V únoru nebude chybět ani přehlídka kolekcí návrhářů - finalistů soutěže o titul TOP STYL DESIGNER pro rok 2012. Doprovodný program bude navíc zpestřen interaktivní ukázkou výroby bižuterie a zpracování bižuterních komponentů.

Únorové veletrhy módy STYL a KABO tak budou opět dva obchodně komerční vrcholy pro módní průmysl České republiky a zemí středoevropského regionu.

Výrobci a obchodníci - vystavovatelé, nezapomeňte se včas přihlásit a využít tak zvýhodněných nabídek, které pro vás pořadatelé veletrhů módy STYL a KABO připravili - uzávěrka přihlášek je již 18. listopadu 2011.

Účastnit se únorových veletrhů módy STYL a KABO v Brně  –  to je z obchodního hlediska to nejlepší rozhodnutí!

STYL - KABO 2012/02

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště