Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
12.-14.2. 2012

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL
12.-14.2. 2012

Mezinárodní veletrh módy

Hlavním partnerem veletrhů STYL KABO je MATRIX


Značka profesionální vlasové kosmetiky Matrix stává opět hlavním partnerem doprovodných programů únorových  veletrhů STYL KABO.
Módní přehlídky budou ve znamení profesionálních kadeřníků a školitelů  značky Matrix.

Profesionální značka vlasové kosmetiky spojuje kadeřnickou vášeň a kvalitní přípravky založené na nejnovějších technologiích a snadném použití.
MATRIX  byl založen v roce 1980 americkým manželským kadeřnickým párem, Arnie a Sydell Miller. Nyní, po třech desetiletích, zůstávají  původní myšlenky zakladatelů stále velmi silné a Matrix se zavazuje k dalšímu rozvoji kadeřníků a nabízí široký výběr profesionálních barev, vlasové péče a stylingových produktů: SoColor.beauty a Color Sync, Total Results, Vavoom, Design Pulse, Biolage.
 I letos chceme kadeřníkům nabídnout kvalitní, cenově dostupnou značku, která jim zajistí úspěch. Kompletní řada profesionálních výrobků a služeb určených pro každý typ vlasů. Celosvětová síť Matrix, která dodává kadeřníkům sebedůvěru, optimismus a energii.
Matrix má na území ČR a Slovenska velmi rozsáhlou síť salonů (Klub Matrix), jejíž číslo je dnes 3 200, což je důkazem předního místa mezi profesionálními značkami na trhu.
Matrix též zaujímá přední místo při tvorbě nejrůznějších kadeřnických show a akcí, na nichž se setkávají kadeřníci, aby se nechali inspirovat, společně mohli sdílet nápady rozvíjející jejich salony a zároveň si rozšířili svou síť kontaktů. 

Novinky v produktech a službách:

Mix in Shine sérum pro lesk vlasů, Design Pulse
Novinka květen 2011!
Rozjasněte svůj účes s Mix in Shine sérem! Dodejte vlasům dlouhotrvající lesk a chraňte je před krepatěním. Ideální pro konečnou úpravu účesu nebo pro míchání s ostatními produkty z řady Design Pulse. Umíchejte koktejl z Mix in Shine a dalšího produktu Design Pulse sobě na míru  a přidejte svému účesu hebkost a lesk.

 

Color Sync Sheer pastels - blond má mnoho tváří
Novinka květen 2011!
Jemné odstíny Sheer Pastels jsou určeny k šetrnému tónování V-lightem promelírovaných nebo celkově odbarvených vlasů. Obsahují velmi jemné barvící pigmenty, které neutralizují žluté nádechy v odbarvených vlasech bez ztmavení. Díky těmto barvám dosáhnete ledově studeného až jemně pískového odstínu. Současně vlasové vlákno vyživují, uhlazují a propůjčují mu oslnivý lesk. Výsledkem je dokonale jednolitá a zářivá barva. Blond na míru každé zákaznici.

SOCOLOR.beauty
je díky svým čtyřem základním pravidlům jednoduchá na  použití a  přináší předvídatelné výsledky, takže jí můžete plně důvěřovat. Předmíchané báze a  samoupravující odstíny Vám usnadňují práci. Pokročilá barviva přinášejí dlouhotrvající barvy a  vynikající krytí bílých vlasů, zatímco ochranné pečující složky dodávají vlasům bohatý lesk. Řada SOCOLOR.beauty je nyní nově rozšířena i o novinku UL-BLOND, se kterou je možno dosáhnout výrazného zesvětlení, avšak díky DUAL ACTION technologii zůstává zachována jednolitost vlasu. Stejně tak tato novinka neutralizuje v jednom kroku při zesvětlení nežádoucí oranžové a žluté podtóny.

Color sync je krémová barva bez amoniaku,
která uzdravuje vlasy. Obsahuje Hexa force polymery, které posilují vnitřní kortex vlasů, patentovaný ceramidový komplex, který pečuje o vlasy, obnovuje jejich strukturu a vyrovnává poréznost. Ovocné oleje nakonec vlasy vyživí, uhladí a dodají mu nádherní lesk. Barva je dokonale jednolitá a plná zářivého lesku.

 

Total Results
Novinka podzim 2011

jedná se o profesionální produkty v péči o vlasy, které poskytují řešení pro každý typ vlasů. Vybrat si můžete z řad Moisture (pro suché vlasy), Color (pro barvené vlasy), Amplify (pro vlasy bez objemu), Sleek (pro vlasy nepoddajné) a Curl (pro vlasy vlnité). Už na pohled Vás však okouzlí zázračné produkty, které zaručují okamžité a viditelné výsledky. Za zmínku stojí jistě krémová maska z řady Total Results Pro solutionist s obsahem glycerinu, meruňkového oleje a pšeničných proteinů, která vlasy intenzivně a hloubkově vyživuje a zanechává je již po 5 minutách hebké, pružné a lesklé. Neobsahuje silikony, proto vlasy nezatěžuje. Je vhodná pro všechny typy vlasů.

Objemový pudr MEGA DUST
Novinka listopad 2011
z řady Design Pulse – jedná se o lehoučký pudr s mega efektem, který dodává absolutní objem a efekt tupírování i bez tupírování. Tento pudr stačí nasypat ke kořínkům a poté rozprostřít prsty do vlasů. Pudr silně fixuje a je určen na krátké i dlouhé vlasy pro okamžité získání dlouhotrvajícího objemu

Intenzivní kúry Biolage Cera-Repair
Novinka prosinec 2011
určené pro vlasy vysušené, oslabené a bez vitality vlivem stresu, mechanického a chemického lámání nebo časté úpravy. Tyto oblíbené profesionální kúry přicházejí v novém, ekologicky odbouratelném balení, neobsahují parabeny ani sysntetická barviva a  jejich inovované složení zaručí dokonalé výsledky pro každý typ vlasů. Vybírat si můžete z řady hydrathérapie pro dokonalou hydrataci, fortethérapie pro dokonalé posílení a colorcare thérapie pro vyváženou hloubkovou péči.

Pro více informací o značce Matrix navštivte webové stránky www.matrixvlasy.cz / www.matrixvlasy.sk

STYL - KABO 2012/02Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště