Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh módy

VON ZEITEN - dámská móda má na STYLU premiéru

 

Nadčasová dámská móda VON ZEITEN přináší oblečení pro každodenní nošení i pro výjimečné okamžiky Vašeho života. Kolekce značky VON ZEITEN nejsou limitovány věkem zákaznic. V každém věku můžete být krásná a moderní žena.

U značky VON ZEITEN se drží motta: Móda následuje dobu. Ve VON ZEITEN vědí, že trendy se vyvíjejí, chutě se mění a mění se i svět. To je důvod, proč má značka VON ZEITEN tým designérů, kteří čerpají inspiraci ze všech oblastí kultury - umění, hudby, filmu, literatury, fotografie, designu a architektury a kteří propojují svou vizi světa do jedinečné linie, řezu nebo barvy kalhot.

Víme, více než kdy jindy, že dnešní žena sama sebe nevystihne jako "prototyp ženy", ale usiluje o množství různých identit a vyjádření. Láska, touha, vtip, inteligence, čistota, ambice a elegance - dnešní žena je skutečně "komplexní žena".

VON ZEITEN je značka dnešní doby. Jako šipky ve středu loga, vytváříme kalhoty, které jsou dynamické, progresivní a stylové - vyrobené pro ženu, která si je vědoma, že naše životy jsou inspirovány šipkami času.

Navštivte expozici společnosti Beck International na stánku č. 031 v pavilonu „P“ brněnského výstaviště, ve které si můžete prohlédnout novinky i ostatní modely výrobního programu značky VON ZEITEN. Více informací na: www.vonzeiten.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště