Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh módy

Vanilia - kultovní značka poprvé na STYLU!

 

Firma Beck International bude prezentovat na srpnovém veletrhu STYT poprvé dámskou konfekci značky Vanilia, která je mezinárodně velmi úspěšnou módní značkou se sídlem v Německém Neuss.

Příběh o úspěchu značky Vanilia začíná v 80. letech. S modely, jako jsou Amsterdam, Elfi a Golda ve stylu "mrkváčů" udělali z Vanilie ikonu. Vanilia se stala známá, ba přímo kultovní, díky modelu Golda s pracovními kapsami.

Dnes je Vanilia lifestylová značka pro moderní ženy středního věku, ale kalhoty zn. Vanilia padnou dokonale i mladším ročníkům. Kolekce Vanilia jsou přesvědčivé ve své interpretaci moderních trendů s důrazem na životní styl, který naši klienti zažívají každý den. V zimě 2011, zakladatelé Yvonne a Heinz Consul předali řízení svému synovi Dr. Claudio Consul, který od té doby soustavně a dynamicky pokračuje v rozvoji lifestylové značky.

Navštivte expozici společnosti Beck International na stánku č. 031 v pavilonu „P“ brněnského výstaviště, ve které si můžete prohlédnout novinky i ostatní modely výrobního programu. Více informací na: www.vaniliafashion.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště