Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh módy

Tylex Letovice představí novinku – elastické krajky

 

Společnost Tylex Letovice, a.s. s tradicí od roku 1832 jako novinky na srpnovém veletrhu módy Styl nabídne vzorově bohaté elastické krajky a krajkoviny v jemném i plastickém provedení, které jsou vyrobeny z materiálů odpovídajícím současným módním trendům a požadavkům výrobců prádla i svrchního ošacení. Společnost Tylex vyrábí krajky v různých barvách a v šířích od 1,2 do 22 cm, krajkoviny v šířích od 135 do 145 cm. Krajkoviny jsou pro svoji krásu stále více vyhledávány klientkami pro svatební a společenské modely.

Další nabídkou společnosti Tylex Letovice budou hladké elastické úplety, které se používají k výrobě spodního prádla, speciálního stahovacího prádla pro větší velikosti i prádla po zákrocích plastické chirurgie. Mají bezkonkurenční charakteristické vlastnosti a jejich materiálové složení je výjimečné tím, že kromě dlouhodobé stálosti barev zajišťují pevnost a pružnost zároveň.

Oděvní materiály společnosti Tylex s oblibou využívají přední módní návrháři a oblékají tak významné osobnosti jak doma, tak v zahraničí. Společnost Tylex spolupracuje mimo jiné s módními návrhářkami jako jsou doc. Liběna Rochová, Helena Fejková nebo Iveta Řádková.

V posledních letech byla za podpory dotací z EU zavedena výroba tzv. 3D distančních úpletů, které díky trojrozměrné struktuře nabývají vlastností, které je řadí do oblasti vysoce funkčních textilií. Distanční textilie nacházejí řadu průmyslových aplikací v nábytkářském, oděvním, obuvnickém a automobilovém průmyslu, stejně jako např. ve zdravotnictví.

Navštivte expozici společnosti Tylex na stánku č. 602 v pavilonu „P“ brněnského výstaviště, ve které si můžete prohlédnout novinky i nabídku ostatního výrobního sortimentu. Více informací na: www.tylex.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště