Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh módy

STAP Vilémov představí novinku – smart STRAP

 

Akciová společnost STAP Vilémov představí na veletrhu STYL svoji novinku - bezpečnostní stuhy smart STRAP, které vyvinula společně s Technickou Univerzitou v Liberci. Stuhy s optickými vlákny a jiné „aktivní“ bezpečnostní prvky - smart ST®AP jsou mezinárodně patentované různé stuhy a popruhy smart STRAP s vetkanými optickými vlákny (smart textil).


Akciová společnost STAP Vilémov patří mezi největší evropské výrobce elastických, neelastických stuhařských výrobků a zdrhovadel. Celková kapacita výroby je přes 200 mil. metrů za rok.

Na stánku představí STAP Vilémov mimo jiné i některé modely oblečení a doplňků, které navrhli studenti z Vyšší odborné školy návrhářství v Praze v rámci projektu OPPA - ESF Kreativní ateliér.

Dalšími novinkami bude nová kolekce žakarových stuh s různou tématikou, jako je např. venkov, dětské motivy, zvířata atd.

Novinky a nové vzorky společnosti STAP Vilémov můžete shlédnout na stánku CLUTEX – klastr technických textilií v pavilonu P. Více informací na: www.stap.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště