Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh módy

SLOVENKA se po letech vrací na veletrh STYL!

 

Mezi vystavovateli se po delší odmlce objeví také společnost Slovenka, která pokračuje v tradici textilní výroby zahájené na Slovensku již v roce 1921. Její značky SLOVENKA® a SiLVER®by Slovenka nabízejí dámské, pánské i dětské spodní a noční prádlo, módní oblečení z bavlněných úpletů a termoprádlo.

SLOVENKA vyrábí z kvalitní 100% bavlny, která vždy byla základem pro výrobu oděvů se značkou SLOVENKA® a zákazníci se pak opravdu cítí jako v bavlnce. Zárukou kvality vyráběné produkce nejsou jen dlouhodobé zkušenosti a tradice, ale také certifikát ISO 9001. SLOVENKA to jsou kvalitní výrobky, které splňují vysoké ekologické standardy kladené na pletené výrobky.


Značka SiLVER®by Slovenka to je spojení klasiky a tradice s prvky současnosti a módnosti – to je druhá registrovaná značka. Nabídka výrobků s etiketou SiLVER® zahrnuje trička s módními prvky, širší sortiment použitých úpletů z materiálů jako jsou viskóza, modál, elastan a polypropylén v termo oblečení.Výrobky značek SLOVENKA® a SiLVER®by Slovenka se dlouhodobě spojují se slovy jako je pohodlí, osvědčené střihy a hlavně kvalita. Značka SLOVENKA®   to není je nostalgická minulost, ale dynamická současnost a perspektivní budoucnost. O tom, že tato slova nejsou pouze lacinou proklamací se mohou zákazníci a obchodníci osobně přesvědčit pokud navštíví na veletrhu STYL stánek společnosti Slovenka č. 003 v pavilonu P brněnského výstaviště. Více informací získáte na: www.slovenkabb.sk.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště