Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh módy

Shreddies - prádlo, které filtruje pachy

 

Na českém trhu se objevila převratná novinka v módě a společenském životě, deodorační spodní prádlo. Málokteré spodní prádlo se totiž pyšní takovou přidanou hodnotou. A co že je tou přidanou hodnotou? S deodoračním prádlem se Vám totiž už nemůže stát nějaké společenské znemožnění v podobě nechtěného úniku pachů do okolí, spodní prádlo je naprosto bezpečně odfiltruje.

Deodorační prádlo působí klasickým vzhledem, takže na první pohled nepoznáte jeho mimořádné vlastnosti. V čem spočívá jeho tajemství? Prádlo je tvořeno vrstvou s obsahem aktivního uhlí, které zajištuje jeho filtrační vlastnosti. Tkaninou je bavlna a elastin, takže je velmi pohodlné a pružné.

“Toto prádlo je opravdový komfort pro lidi, kteří se chtějí cítit dobře, sebejistě a pohodlně. Jakmile jej má člověk na sobě, brzy si uvědomí jeho výjimečnost a nepostradatelnost. Po letech se trh se spodním prádlem opět dočkal inovace a spodní prádlo už nebude sloužit jen jako textilní svršek.” říká Adam Gálik, jednatel distribuční společnosti DeoWear.

Své o tom vědí třeba lidé, kteří na pracovišti nejsou sami a nemohou si dovolit nějaké společenské pohoršení. Jsou to ale také lidé trpící zdravotními potížemi. Deodorační spodní prádlo umí dokonale filtrovat tělesné pachy z nadýmání, potu, inkontinence nebo třeba silnější menstruace. Toto prádlo je k dostání v pánském i dámském provedení ve 4 velikostech. Veškeré modely spodního prádla zn. Shreddies můžete shlédnout na stánku společnosti DeoWear v pavilonu P. Více informací na: www.myshreddies.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště