Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh módy

PONDY K – stále něco nového pro vaše nohy

 

Firma PONDY K, s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1990 a zabývá se výrobou ponožek a punčochového zboží, jejich prodejem a distribucí. Sídlí v Třebíči, kde je možno ve vzorkové síni shlédnout po celý rok kompletní sortiment nabízených výrobků.

Ponožky z PONDY K jsou nositelem značky ČESKÝ VÝROBEK. Při vývoji ponožek spolupracuje PONDY K s výzkumnými ústavy v oblasti textilu, proto se na tuto společnost obracejí renomovaní dodavatelé a značky, s požadavky v oblasti vývoje, vzorování, testování a výroby ponožek.

Firma PONDY K vyrábí a dodává řadu vlastních výrobků zn. PONDY K. Modely a vzory vychází z klasiky českého ponožkářství, kolekce obsahují i moderní sportovní, funkční, vzorované a thermo úplety. Firma PONDY K je výhradním provozovatelem internetového obchodu kupsiponozky.cz, který nabízí široké množství punčochového zboží, ponožek a punčoch různých značek a samozřejmě další textilní doplňky jako rukavice a šály značkových výrobců i dámské silonky.

Značky zastoupené firmou PONDY K:

DAVID JAMES - již 10 let zastupuje společnost PONDY K na tuzemském trhu anglického výrobce a velkododavatele firmu DAVID JAMES, která vyrábí ponožky, podkolenky, nadkolenky, spací ponožky a kromě ponožek vyrábí i rukavice, čepice, šály a oděvní doplňky vše v nových dezénech a moderních obalech


HEAT HOLDERS - termoizolační ponožky, podkolenky, termo prádlo, legíny a punčochové kalhoty

 


Dr. HUNTER - speciální řada funkčních ponožek pro myslivce, lesníky, rybáře, military a všechny milovníky přírody, která pokrývá celoroční použití

 


KS - kolekce sportovních funkčních ponožek pro různé druhy sportu, užití a různá roční období

 


PONDY.CZ - řada klasických a elastických dětských, dámských, pánských ponožek

Nové kolekce a výrobky zastoupených značek mohou návštěvníci veletrhu STYL shlédnout na stánku společnosti PONDY K č. 111 v pavilonu P brněnského výstaviště. Více informací na: www.kupsiponozky.cz .

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště