Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh módy

ODEX by LADA VYVIALOVÁ – nová značka s čistým rukopisem!

 

Odex by Lada Vyvialová - jde o nový společný projekt firmy Odex a oděvní designérky Lady Vyvialové. Výsledkem jejich spolupráce je značka s jasným, čistým rukopisem, vyráběná výhradně v České republice. Jde tedy o spojení řemeslné tradice a současného designu.

Firma Odex, s.r.o. z Vracova má více než dvacetiletou tradici ve výrobě lehké konfekce a prádla, její výrobky jsou vyhlášené kvalitou, funkčností a precizností.

Designérka Lada Vyvialová se řídí heslem “Když se chceme obléknout, tak to udělejme pořádně.” Oděv podle ní vždy odráží osobnost jeho nositele a zejména modely pro denní nošení, které jsou nejvíce vidět, a trávíme v nich nejvíce času, jsou naší vizitkou. Pro Ladu Vyvialovou je oděv ideální možností pro vytvoření užitého umění, které nás může obklopovat celý den. Její práce je založena na kvalitním materiálu, práci se střihem, barevné jednoduchosti s důrazem na pohodlí.  Podstatná je pro její rukopis silueta a forma oděvu.

První kolekce ODEX by LADA VYVIALOVÁ pro sezónu zima/jaro 2015 bude premiérově představena na módním veletrhu STYL. Je určena výhradně ženám a zahrnuje i drobné doplňky jako opasky, šňůrky, legíny, plédy a kabelky. Základ kolekce však tvoří pro ODEX typické topy, ale také kalhoty, sukně, saka a šaty, zcela nové jsou kabátky a pulovry. Kolekce se vyznačuje tvarovou jednoduchostí, barevně je laděna v béžových, červených a černých odstínech. Nosným tématem je střih lichotící každé postavě bez ohledu na velikost (až do velikosti 72!) a vzájemná kombinovatelnost.

Premiérovou kolekci ODEX by LADA VYVIALOVÁ mohou návštěvníci shlédnout v expozici společnosti Odex, stánek č. 611, pavilon P.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště