Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh módy

LISCA představí nové modely plavek a prádla pro rok 2015

 

Slovinská společnost LISCA představí na 44. ročníku veletrhu módy STYL novou kolekci plavek a spodního prádla s názvem Svůdná kolekce Jaro – Léto 2015, která byla navržena návrhářkami Marjanou Češnjevar, Suzanou Gorišek, Klementinou Kranvogel, Melitou Letnar a Majou Ratajc pod dohledem vedoucí oddělení v Lisce, Dragicou Gantar.

Jarní kolekce spodního prádla Lisca Selection zůstává okouzlující, smyslná a sexy. Tentokrát bude intimní oblečení protnuto romantickou atmosférou, květinovou zahradou a letní duhou. Módní návrhy si hrají s intimní průhledností a elegantním střihem, ale zůstávají nositelné a zároveň něčím speciální. Jaro bude vybarveno tmavě fialovou, jemně meruňkovou a černou barvou, která se prolíná v rafinovaných výšivkách, které připomínají malé větvičky a krajky se střapci.

Ženskost, komfort a elegance zůstávají hlavními principy kolekce Lisca Fashion. Svůdné návrhy z pečlivě vybraných materiálů budou pro jaro a léto 2015 barevně vyvedeny v živých odstínech jako třeba korálová a tyrkysová, ale budou stále nabízet výběr v elegantních a klidných barvách jako šampaň, latté nebo černá. Kolekce si zachovává ženskost, ale pohrává si trošku více s odvahou, obzvláště ve střizích kalhotek, které jsou více průsvitné a svůdně odhalující.

Kolekce prádla Cheek by Lisca pro jaro-léto je navržena v poněkud tmavších odstínech, ale stále je lehká, svěží a mladistvě zasněná. Kolekce plavek Cheek by Lisca se inspiruje moderním pojetím hippies, které opanuje příští léto. In budete v tyrkysových, žlutých i hravě květinových plavkách.

Květinové detaily a jackardový potisk působí romanticky, zatímco krajky a hravé moderní střihy vtiskají celé kolekci svůdnější a koketní trend. Plavky i v roce 2015 rozzáří pláže živými barvami, hravými a elegantními potisky a množstvím květinových vzorů. Důmyslné střihy pak zaručí, že plavky skvěle padnou. Kolekce je obohacena také celou řadou doplňků jako např. tašky, parea, šaty a kaftany. Některé modely jsou v dostání v tzv. Mix&Match systému a umožňují tak zákaznicím libovolně kombinovat barvy, styly i velikosti.

Nové modely plavek značky LISCA mohou návštěvníci shlédnout denně v rámci módní přehlídky kolekcí plavek, plážového oblečení a doplňků BEACHWEAR SHOW - módní přehlídka. Nové modely spodního prádla značky LISCA uvidí návštěvníci každý den trvání veletrhu STYL na módní přehlídce kolekcí spodního prádla a nočního prádla LINGERIE SHOW „Night & Day“ nebo v expozici společnosti LISCA č. 035 v pavilonu „P“ brněnského výstaviště. Více informací naleznete na: www.lisca.com

Mohlo by vás zajímatVybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště