Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh módy

GOSHICO in tribute to CHOPIN!

 

Módní kufřík nebo stylová taška na laptop s vyšitými notami Fryderyka Chopina? GOSHICO představuje elegantní kolekci jako poctu skladateli!

Tradiční lidové motivy v moderním pojetí módních a designových tašek jsou poznávacím znamením řady ETNO polské značky GOSHICO. Designérky redefinují a znovuobjevují prvky polské a evropské kultury zakořeněné v lidových vzorech. Design inspirovaný vystřihovánkou z Łowicze, kašubskými motivy, ale i motivy řeckými nebo perskými, to všechno jsou barevné návrhy pro ženy odvážné, ženy jisté si svým stylem. Tentokrát našly sestry GOSHICO inspiraci v hudbě - připomínají klientkám na celém světě tvorbu Fryderyka Chopina.

Hudba je výborná inspirace a nevyčerpatelný zdroj umělecké interpretace. Modely z kolekce CHOPIN jsou typické „klidnější“ a „důstojnější“ estetikou než jiné moje nápady - vysvětluje Małgorzata Kotlonek, designérka GOSHICO. Šedou a černou plsť jsem spojila s jednobarevnou výšivkou ručního notového zápisu. Chtěla jsem, aby byla celá pozornost soustředěna na vynikajícím polském skladateli. V tomto případě je taška určitým druhem nosiče, který připomíná Chopinovo dědictví.

Řada se skládá z ručně šitých modelů ze světle šedé a černé plsti ozdobených bílou nebo černou výšivkou s detaily mimo jiné ze dřeva a kůže. Kufříky do ruky i na rameno, tašky na laptop i malé kabelky s řemínkem představují ucelenou nabídku všem fanynkám autorské módy. Kolekce spadá do proudu „slow fashion” – promyšlené módy, která se nehoní za trendy a která nese univerzální hodnoty.

Vice na www.goshico.cz nebo http://goshico.cz/category/chopin

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště