Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh módy

FRACOMINA – nová značka na veletrhu STYL

 

FRACOMINA je italská značka dámské módy a módy pro mladé, jejíž kolekce a modely představí poprvé na veletrhu STYL slovenská společnost MODA BELLA, s.r.o., která je výhradním zástupcem značky FRACOMINA na českém a slovenském trhu.

Značka FRACOMINA je mladá značka dámských oděvů italské společnosti bratrů Prisco, která za krátkou dobu své působnosti patří mezi hlavní italské „hráče“ Fast Fashion. Značka FRACOMINA má mladistvý styl a půvab, který je velmi důsledný k posledním módním trendům. Kolekce značky FRACOMINA jsou složené z jednotlivých kusů s bohatými detaily, které se dají jednoznačně rozpoznat. Všechny šaty jsou vytvořené tak, aby poskytly okouzlující dotyk a omak, jsou ideální pro každou příležitost. FRACOMINA je italská značka, která dá vyniknout kráse každé moderní ženy a dívce a navrhne jí inovační a moderní styl oblékání a uspokojí jejich potřeby. Historie značky FRACOMINA je historie úspěchů!

Nové modely a kolekce značky FRACOMINA naleznete na stánku č. 240 společnosti MODA BELLA v hale P brněnského výstaviště. Více informací naleznete na: www.fracomina.sk

FRACOMINA fuoco - oheň

Výstřední a agresivní, ...jako oheň, který pálí! Večerní look doplněný šperky - řetízky, kamínky a perličkami. Červená, slunečnicově-žlutá, oranžová, cyklámová až po černou barvu. ...OHEŇ je doplněný krajkou.

FRACOMINA terra - zem

Kolekce ZEM představuje krásné pouštní odstíny. …ZEM je kreativní a má teplé tóny kombinované s živými barvami tropických pralesů. Barvy od pískově-béžové, šalvějové, zelené až po ovocné tóny melounu a kari.

FRACOMINA aria - vzduch

Vzduch, nádech života. ...look absolutní ženskosti, skoro andělské! Romantická kolekce, která připomíná oblaka. Jemné barvy - růžová, jemně zelená, nebesky-modrá kombinovaná s perleťově-šedou a bílou.

FRACOMINA acqua - voda

Průsvitné vlny azurového pobřeží, které připomínají tisíc tváří. ...od klidného až po rozbouřené moře. … VODA má odstíny bílé, přes azurově modrou, až po tmavomodrou námořnickou.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště