Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh módy

Felina, Conturelle by Felina a [un: usual] uvidíme pouze na přehlídkovém molu!

 

Značkové dámské spodní prádlo Felina, Conturelle by Felina a [un: usual] bude na veletrhu STYL k vidění pouze na přehlídkovém mole v rámci čtyř přehlídek:

  • neděle 24. srpna v 10:00 - přehlídka LINGERIE SHOW „Night & Day“
  • neděle 24. srpna v 16:00 - VIP přehlídka zn. Felina, Conturelle by Felina a [un: usual]
  • pondělí 25. srpna ve 13:00 - přehlídka LINGERIE SHOW „Night & Day“
  • úterý 26. srpna v 10:00 - přehlídka LINGERIE SHOW „Night & Day“

Značka Felina nabízí kvalitní spodní prádlo pro dobrý pocit sebevědomé ženy, která si přeje mít optimální spojení mezi elegancí, dobře udržovatelným vzhledem a charakteristickou kvalitou do velkých velikostí košíčků. Pro klasicky orientované ženy je vždy kladen důraz na funkčnost a pohodlí pří nošení. Design koresponduje s funkčnosti prádla.

Conturelle by Felina přináší zaručeně něco každé ženě k objevení a nabízí smyslnost v perfektní formě. Pro moderní ženu, která chce upozornit na své tělo díky atraktivnímu vzhledu a smyslnou estetikou, přičemž klade důraz i na náročnost a komfort při nošení i ve větších velikostech košíčků. Conturelle kolekce je složená z vysoce módních, sezónních fashion barevných sérií a moderní klasiky základních sérií.

[un: usual] nabízí perfektní „pod tím“ pro mladé ženy se sebevědomím a většími velikostmi košíčků. Modely jsou rozlišeny podle střihu, jasných barev a mladistvého, trendy designu. Kolekce [un: usual] je rozdělená do základních a módních sérií. Základní série je doplňovaná nejnovějšími sezónními barvami. SHAKE IT - kalhotky této nové standardní série je možné „namíchat jako koktejl v baru“. Kalhotky Hipster a Stringpanty jsou ve výrazných svěžích fashion barvách, vhodně doplňují nabídku. Navíc podprsenky značky [un: usual] mají perfektní střih a díky zalepeným lemům také extrémně ploché zapínání. Více informací na www.felina.cz .

 


 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště