Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh módy

Conte - specialista na výrobu punčochových výrobků a pleteného zboží

 

Společnost Conte byla založena v roce 1997 v Grodno (Bělorusko) v době, kdy rostoucí trh mladé generace požadoval silnou značku. Od svého založení se značka Conte specializovala na výrobu punčochových výrobků a pleteného zboží pro ženy, muže a děti.

 

Od roku 2001 se společnost zaměřila na vlastní značkou Conte Elegant, rozvíjela nové designové linie a zlepšila výrobní technologie. Stejně jako jeho evropští konkurenti společnost Conte boduje na nových trích a rozšiřuje teritorium své působnosti díky aktivní obchodní politice, dále díky používání moderních výrobních technologií a v neposlední řadě díky dobrému odhadu vývoje na trhu, na kterém sleduje hlavě zájem a potřeby spotřebitelů. Svou dobrou pověst si značka Conte udržuje díky vysoké kvalitě, přiměřené ceně a maximální nabídce jednotlivých produktů. Conte Elegant se řadí mezi nejlepší osvědčené výrobce punčochového zboží, který svým sortimentem splňuje požadavky každé ženy co se týče elegance i módní kreativity.

 

Kromě dámské značky Conte Elegant, společnost Conte také aktivně rozvíjí pánskou značku DiWaRi, dětskou značku Conte-Kids, která je známá pro svou pozoruhodnou bavlněnou kolekcí a kreativním přístupem k designu, stejně jako ESLI - značku pleteného oblečení pro celou rodinu.

 

Představení produktů značky Conte Elegant

X-PRESS - punčochové kalhoty mají skvělý modelovací efekt a rovnoměrněrný stahovací tlak.
ACTIVE - tyto punčochy díky svému účinku vytvářejí elegantně seštíhou postavu a na tělo vyvíjejí rovnoměrněrný stahovací tlak po délce celé nohy.
NUANCE – to jsou punčocháče vyrobené podle nejmodernější technologie s použitím pletených elastických přízí.
TOP – jeden z modelů řady Conte Elegant, který se skvěle hodí k modernímu styl oblékání. Efektu "nízkého pasu"  je dosaženo díky širokému pevnému pásu, který komfortně drží punčochy na bocích.
TRIUMF – to jsou sametové a úžasně teplé punčocháče, které jsou vyrobeny podle nové technologie dvouvrstvé pleteniny. Díky tomu mají efekt tzv. "druhé kůže".
COTTON – to jsou jsou elasitcké teplé dámské punčocháče a legíny, které vytvářejí pocit tepla a pohodlí.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště