Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh módy

Bottomless – novinka pro mladé z Londýna

 

Zajímavou novinkou na srpnovém veletrhu STYL bude anglická značka Bottomless London s volnočasovou mladou módou městského stylu. Její specialitou jsou experimenty s potiskovými technologiemi a novými materiály. Za vším stojí mladá návrhářka, designérka a ilustrátorka Zuzana Svajda se svým manželem. Zuzana má na starost návrhy a provedení oděvů a parketou jejího manžela jsou návrhy a provedení tisku.

Londýnská značka Bottomless, která vám ze svého malého, ale útulného stánku (jak už to v Anglii chodí) představí novou kolekci na Jaro/Léto 2015, která není zatím k vidění ani na internetu a bude ji možno poprvé spatřit právě na veletrhu STYL.

Značka Bottomless vznikla v roce 2010 v Londýně. Její identita byla postavena na experimentování s tiskovými technikami a novými kvalitními materiály. Její výrobky jsou inspirovány městským volnočasovým stylem s důrazem na pohodlné nošení a zajímavé detaily. Název značky Bottomless (v překladu “bezedný”) dává prostor kreativitě bez limitu a bez hranic.

Cílem prezentace značky Bottomless na Stylu je seznámení se s českým módním prostředím a vytvořením kontaktů s nákupčími ale i českými výrobci materiálů, oděvů a doplňků. Najdete ji v pavilonu P, stánek 226. Více informací o značce a její předešlou kolekci najdete na: www.bottomless.me.uk

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště