Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh módy

BOJA - luxusní francouzská móda pro sebevědomé ženy

 

Velkoobchod BOJA patří už víc jak 20let mezi výhradní dovozce luxusní módy pro Českou republiku. Pokud hodlá žena zvýraznit svou ženskost a charisma, musí se zbavit uniformity a každodenní šedi a je nutné přejít na tzv. odlehčenou elegancí, která je rok od roku vyhledávanější. Je to móda pro každý den, každou příležitost a jednotlivé modely jsou vyrobené z kvalitních materiálů, v trendy barvách a jsou vždy nadčasové.

Rafinovaně střižená saka, padnoucí kalhoty v široké škále barev a střihů, sukně s nádechem romantičnosti, to vše naleznete pod značkou BOJA, která je též prvním a největším dovozcem svetříků z Francie značek Papillon, Papareil, Larra  aj.

Důkazem kvality je každoroční účast velkoobchodu BOJA na veletrzích STYL KABO, kde pro sezonu jaro - léto 2013 excelovala módní přehlídkou. Na srpnových veletrzích představí BOJA nové kolekce pro zimu a jaro 2015.

Modely a kolekce značky BOJA - luxusní francouzská móda pro sebevědomé ženy – můžete shlédnout na stánku č. 207 v pavilonu P brněnského výstaviště v době konání veletrhů módy STYL a KABO. Více informací naleznete na: www.boja.cz .

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště