Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh módy

BARBARAS – módní oblečení pro nejmenší

 

Společnost BARBARAS je polský výrobce čepic a licencovaných dětských a kojeneckých oděvů s 35-letou tradicí, dodávaný sortiment rozšiřují služební a reklamní oděvy. Na veletrhu STYL představuje svoje výrobky poprvé.

Dobré výrobní zázemí umožňuje společnosti BARBARAS vyhovět speciálním požadavkům všech zákazníků. Návrhářské zázemí a moderní oddělení sítotisku a háčkování dává firmě možnost přizpůsobit se potřebám klientů od návrhu až po finální výrobek. Vysoká kvalita výrobků zn. BARBARAS pomáhá získávat důvěru nových odběratelů.

V roce 2009 jsme uvedli na trh kolekci licencovaných oděvů pro kojence a děti s portrétem oblíbence našeho dětství – psa REXE a o rok později k němu přibyl kocour FILEMON a jeho učitel BONIFÁC.

Vyráběné oděvy splňují nejvyšší standardy, veškerá výroba probíhá na polském území a výrobky neobsahují toxické barviva ani regenerovanou bavlnu. Zvláštní kategorií výrobků jsou dětské čepice na každé roční období, které jsou „vlajkovou lodí” společnosti BARBARAS a mají certifikáty „Bezpečný pro kojence” a „Bezpečný pro děti” a tím jsou výjimečné na trhu s přikrývkami hlavy pro děti.

Kompletní sortiment dětských pokrývek a oděvů včetně novinek pro zimu a jaro 2015 můžete shlédnout na stánku č. 501 v  pavilonu „P” brněnského výstaviště. Více informací na: www.barbaras.pl.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště