Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh módy

AB OVO LINGERIE – premiéra dámského prádla osmi značek!

 

Polská společnost AB OVO LINGERIE SA se sídlem ve Varšavě se premiérově představí na veletrhu STYL v Brně. AB OVO LINGERIE nabídne nové modely a novinky osmi značek výrobců spodního prádla z Francie, Holandska, Velké Británie, USA a Austrálie. Sortiment těchto značek spodního prádla pro ženy zahrnuje modely jak pro denní nošení, sportovní prádlo pro fyzicky zdatné ženy, tak také prádlo určené pro těhotné ženy a kojící matky.

AB OVO LINGERIE nabídne novým zákazníkům pro český a slovenský trhu spodní prádlo následujících značek:

Gossard - exkluzivní spodní prádlo, které každou ženu udělá svůdnou. Klasické spodní prádlo doplňují i korzety. Majitele a zakladatele společnosti Henryho Williamsona Gossarda k výrobě korzetů inspirovala herečka Sarah Bernhardt, která v korzetech ztělesňovala ve svých filmech symbol sexy ženskosti v nejkrásnější možné míře.  Od roku 1901 firma Gossard vyrábí prádlo a korzety v nejvyšší kvalitě.


Shock Absorber – sportovní prádlo, které experti doporučují aktivním ženám. Značka Shock Absorber, čili v překladu „tlumič“, se stala světovou jedničkou ve výrobě podprsenek určených výhradně pro sport.  V roce 2011 získal titul nejlepší značka roku v prestižní gala, vyhodnocování sportovní nejlepší ve své třídě, podprsenky rok. Shock Absorber je značka, která uspokojí i ty nejnáročnější profesionálky.

Cake - spodní prádlo pro těhotné ženy a kojící matky. Vybrat správné a vhodné spodní prádlo pro těhotné ženské tělo je jeden z nejdůležitějších okamžiků života ženy před a po porodu, když se z ní stane kojící matka. Kdo by mohl lépe pochopit těžkosti bytí matky jako jiná matka.  V roce 2008, kdy byla značka Cake založena, její zakladatelka paní Tracey Montforde, poté, co zjistila, že na trhu se spodním prádlem pro těhotné a kojící matky není odpovídající a jí vyhovující nabídka, rozhodla se začít vyrábět prádlo Cake, které bude všem maminkám vyhovovat.


Pour Moi? - spodní prádlo pro denní nošení a plavky. Prádlo a plavky značky Pour Moi? Přináší a nabízí mladým dívkám a dámám tři hlavní prvky: prádlo značky Pour Moi? jsou kvalitní výrobky v kombinaci se stylovým designem, který využívá nekonečného spektra barev a to vše za přijatelnou cenu.


Pretty Polly – punčocháče a punčochové zboží. Značka Pretty Polly je skutečná revoluce v oblasti punčochového zboží.  Kolébkou těchto fenomenálních produktů je Velká Británie a Spojené státy.  Dámy a dívky značka Pretty Polly potěší a překvapí především vynalézavostí vzorů a fantasy barev, při zachování té nejvyšší kvality. 

 


Berlei je stylová značka s dlouhou tradicí. Spodní prádlo značky Berlei má svůj osobitý styl. Na ženách je nejen krásné, ale svou konstrukcí pomáhá udržovat postavu tak, aby ženskému tělu podrželo ty nejkrásnější křivky. Za více než 100 let tradice spodní prádlo Berlei své faninky nezklamalo, má u nich obrovský kredit a ženy mu 100% důvěřují. Prádlo značky Berlei své klientky, které oceňují pohodlí, patřičnou podporu a smysl pro krásu, nikdy nezklame, stále má skvělý design a vysokou kvalitu zpracování.

Empreinte je francouzská bohyně chic. Značka Empreinte představuje jedeny z nejkrásnějších modelů francouzského prádla. Půvab a šarm jsou nepostradatelné aktiva této značky, stejně jako nonšalantnost a elegance. Všechny modely tohoto smyslného spodního prádla značky Empreinte se zdají být nadčasové, inspirované francouzským šarmem, který je citlivý na sebemenší detail. Velmi elegantní a kvalitní látky umožňují, aby se ženy cítily ve spodním prádle jako ve druhé kůži. Modely značky Empreint jsou určeny ženám se svůdnou postavou, které svými tvary okouzlují své okolí.

Marlies Dekkers je jako moderní vizionář. Modely značky Marlies Dekkers jsou daleko od tradičního spodního prádla, které mají romantické krajkové ozdoby a ozdobné stuhy. Charakteristickým znakem prádla značky Marlies Dekkers jsou varianty různých proužků, práce s vrstvami, odvážné výřezy a používání ozdob a šperků. Jednotlivé kolekce a prádlo značky Marlies Dekkers jsou jako by holandský umělec, který na plátno, v tomto případě na tělo přenášel obraz, který zachycuje propracované a odvážné experimenty.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště