Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TERM představuje světové novinky!

 

Společnost TERM s r.o., největší specialista na velkoobchodní i maloobchodní s prodej fashion, lifestylové i sportovní obuvi v ČR a SR, se opět chystá na Mezinárodním veletrhu módy, obuvi a koženého zboží STYL a KABO 2014 představit nové modely i nové značky. 


 

TERM na veletrhu představí celkem 11 značek

Již na jaře společnost TERM představila nové koncepty značek ASYLUM, NAVAHO, PEDDY, GLAGLA, a BIG FISH. Všechny tyto značky prošly kompletním redesignem a rozvířily vody zbrusu novou produktovou a marketingovou strategií. Tyto značky patří ke stálicím na českém trhu a rozšiřování kolekcí vítají zejména majitelé obchodů. Na výstavním stánku se kromě uvedených značek představí také lifestylové modely značek TEVA, MERELL a DIADORA.

Společnost navázala spolupráci se světoznámými značkami

Kromě toho, že si společnost TERM pro návštěvníky připravila zbrusu novou redesignovou expozici, nachystala si také jedno velké překvapení! Od sezóny jaro/léto 2015 totiž navázala spolupráci se skutečnými světovými velikány. TERM má exkluzivní zastoupení značek HEAD a AMAZONAS pro ČR a SR.  Novinkou je také značka STIFFER – obuv v dynamickém designu pro aftersport.

Brazilská značka AMAZONAS, která se po celém světě proslavila zejména dámskými a pánskými letními žabkami v neotřelých designových provedeních.

Legendární značka HEAD se představí s novinkou - modely pro outdoor a lifestyle.

STIFFER, značka sportovní letní obuvi, která reprezentuje zejména pantofle a žabky v oblíbeném dynamickém sportovním designu.

Nové modely z jarních kolekcí a nových značek na sezónu jaro/léto 2015 můžete shlédnout v expozici společnosti TERM, kterou naleznete uprostřed pavilonu F, stánek 043! Více informací na:  www.term.cz

KABO
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště