Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Mandarina Duck italská módní značka poprvé na veletrhu KABO

 

Mandarina Duck je italská módní značka, specializující se na kožené zboží a cestovní tašky a kufry. Značka Mandarina Duck stělesňuje neúnavného cestovatele a věrného partnera pro celý jeho život. Je to stylová ikonická značka, která se od ostatní konkurence zřetelně odlišuje a to především svým designem a barevností, stejně jako její skutečná předloha – Mandarinská kachna, která má svůj osobitý vzhled a způsob rozlišení.

Značka Mandarina Duck si zakládá na objevování nových tvarů a experimentuje s používanými materiály, které harmonizují s naším moderním způsobem života.

Pouze výrobky značky Mandarina Duck mohou nabídnout svou funkčnost nezávislým ženám a mužům prostřednictvím jedinečné kombinace inteligentních řešení a designu, neobvyklých materiálů, osobitého použití barev a překvapivých detailů. Emoce, které výrobky značky Mandarina Duck vyvolávají, nejsou jen díky jejich vzhledu, ale i díky jednoduchosti, elegantnosti a jedinečnému řešení.

Novinky značky Mandarina Duck můžete shlédnou na stánku společnosti Efect Company č. 011 v pavilonu F brněnského výstaviště.

KABO
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště