Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

HEAD představí novou technologii HEAD REVOLT PRO

 

Značka sportovní obuvi HEAD představí na veletrhu KABO nově vyvinutou technologii HEAD SPRINT PRO a HEAD REVOLT PRO pro výkonnostní tenisovou obuv.

HEAD SPRINT PRO byla uvedena na trh v lednu 2014 na obuvi Sprint Pro Men.

HEAD REVOLT PRO bude uvedena na trh v lednu 2015 na modelu Revolt Pro Men.Pro uvedení na trh využívá značka HEAD termíny Grand Slamových turnajů (viz. příloha). Obě technologie sledují tři důležité parametry a to 1. tlumení v oblasti paty, 2. torzní zpevnění a za 3. odpružení nášlapu pro dopředný pohyb. Při dokonalém vyřešení všech těchto parametrů dohromady se použití obuvi stává efektivnější. Při zachování stability a odolnosti je pohyb s touto obuví rychlejší a ztráty energie např. při změně směru se minimalizují.

ASPEN SPORT a.s. je generální dovozce a distributor značek HEAD, PENN, TYROLIA a MARES pro Českou a Slovenskou republiku. Nové modely značky HEAD uvidíte a vyčerpávající informace o produktech, technologiích a trendech předního světového výrobce sportovního zboží, společnosti HEAD INTERNATIONAL GmbH, dostanete na stánku společnosti ASPEN SPORT č. 071 v pavilonu F, více informací naleznete na: www.head.cz

  • HEAD
    pdf 296,51 KB

KABO
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště