Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Butterfly Twists – neskutečné pohodlí pro dámy i maminky

 

Na srpnovém veletrhu KABO představí společnost Quinces s.r.o. z Banské Bystrice balerínky značky Butterfly Twists. Je to originální designová obuv stvořená pro každou aktivní dámu bez omezení věku. Balerínky, holínky či sandály jsou nejen neskutečně pohodlné (vystlané paměťovou pěnou), ale dají se poskládat do minimálních rozměrů, čímž se kromě obuvi na běžné nošení stávají přenosnou nezbytností dam se zálibou v životním stylu bez omezení.

Originální balerínky Butterfly Twists byly navrženy tak, aby byly snadno přenosné a aby si dámy mohly kdykoliv zkrátit čas na podpatcích jednoduše přezutím do pohodlné obuvi bez podpatků. Balerínky můžete mít vždy s sebou v kabelce, odkládací přihrádce v autě či kancelářské zásuvce.

Obuv značky Butterfly Twists vznikla v roce 2007 v Anglii a od té doby se její modely vypracovaly na oblíbenou mezinárodní lifestylovou značku úspěšně prodávanou po celém světě. Butterfly Twists se jednoduše staly synonymem praktické módy, přičemž svou kreativitou a inovacemi neustále ohromují současný trh.

Kromě každodenního nošení jsou Butterfly Twists vhodné zejména na:

  • pohodlné cestování
  • bezpečnou jízdu
  • využití v kanceláři - buď na stylový a pohodlný přesun do práce nebo si balerínky po příchodu do práce vyberete z kancelářské zásuvky a nahradíte jimi nepohodlné lodičky
  • na párty, plesy, svatby či jiné společenské události
  • během těhotenství a při plnění náročných maminkovských povinností

Poselství Butterfly Twists je jednoduché: inspirujeme ženy, aby přežily život bez omezení, cítily se skvěle, bavily se a uvolnily se! Butterfly Twists mění život svým majitelkám. Ať už nakupujete, cestujete nebo se bavíte, věříme, že každý den s Butterfly Twists může být dobrodružstvím. Nechte se unášet s Butterfly Twists a přijděte si je vyzkoušet na stánek č. 074 v pavilonu „F“ brněnského výstaviště. Více informací na: www.butterflytwists.sk

KABO
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště