Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

AMAZONAS – brazilská špička v letní obuvi!

 

Amazonas zastupuje svým posláním světové potřeby!

  • Recyklace a bio rozložitelné materiály
  • Udržitelnost přírodních zdrojů
  • Kvalita materiálů i světové módní trendy

AMAZONAS SANDALS

To jsou sandály z ekologických a recyklovatelných materiálů! Móda a pohodlí, které je garantované několikaletými zkušenostmi největšího výrobce obuvi v Latinské Americe. Posláním značky AMAZONAS SANDALS je environmentální i sociální odpovědnost. Ve své kolekci tato brazilská značka představuje modely zaměřené na design, pohodlí a kvalitu materiálů.

AMAZONAS zázemí

Společnost Amazonas Group patří v průmyslovém vývoji k nejvíce inovativním společnostem v Brazílii. Má více než 50ti leté zkušenosti s recyklací průmyslového odpadu a podporou zpětné recyklace.

AMAZONAS je první světový výrobce biologicky rozložitelných sandálů.

Tento materiál byl vyvinut z přírodního latexu, který pochází z původních stromů amazonského deštného pralesa.

AMAZONAS představuje designové a eko řady:

ECCO RUBBER - Eko sandály jsou vyrobeny s novými technologiemi s ohledem na udržitelné přírodní zdroje. Řada Eco Rubber nabízí pohodlí, příjemný komfort z 80% recyklovaných materiálů.

BIO RUBBER - Móda ve prospěch přírody. Řada BIO RUBBER obsahuje biologicky rozložitelné sandály, které se rozloží již za 5 let.

FUN a ENJOY - Řady FUN a ENJOY nabízí nejintenzivnější barvy a designy s módními detaily a zajímavými tisky. Design je zaměřen na módní trendy, které se objevují v brazilských barvách i aktuálních trendových motivech. Stylem se témata dotýkají míchání urbanistického stylu i přírody.

Přijďte si prohlédnout modely z kolekce AMAZONAS jaro/léto 2015. Značku Amnazonas exkluzivně pro ČR a SR zastupuje společnost TERM, spol s.r.o. Expozici společnosti TERM naleznete uprostřed pavilonu F, stánek 043, více informací na www.term.cz.
KABO
24.-26.8. 2014

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Mohlo by vás zajímatVybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště