Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2013

Mezinárodní veletrh módy

Versai s.r.o. - značková francouzská elegantní móda

 

Vystavovatel: Versai s.r.o., Imeľ, Slovensko, Pav. P, stánek č. P26

Výhradní distributor značky Sinéquanone

Výhradní distributor značky Eva Kayan

Výhradní distributor značky Lazlo

Vznik společnosti Versai s.r.o. je spojen s rokem 2010. Naše společnost se zabývá maloobchodní a velkoobchodní činností v oblasti značkové francouzské elegantní módy.

V naší nabídce najdete kolekci známých francouzských značek Sinéquanone a Eva Kayan, dále modely maďarské značky Lazlo.

Velký důraz přitom klademe na kvalitu a originalitu výrobků našich dodavatelů. Chceme uspokojit nároky zákaznic, které si cení individuality a hledají takové oděvy, které mají vlastní, nezaměnitelný styl.

Zastoupené značky:

Kreativní design a značka Sinéquanone jsou pojmy, které neoddělitelně patří k sobě už od roku 1973, kdy společnost vznikla. Tvořivost je základním pilířem a hnacím motorem, na kterém společnost vybudovala svoje vynikající a bezkonkurenční odborné znalosti.
V srdci Paříže stojí budova pocházející ze 17. století, která je centrem módních návrhářů, návrhářů vzorů a mistrů střihačů i odborných krejčí, kteří jsou permanentně zaneprázdnění navrhováním a tvorbou nových módních kreací. Krejčovská dílna je rušným úlem, ve kterém zručný personál přetavuje své zkušenosti a zručnost do oděvů, vzorů, modelů a další tvůrčí činnosti.
ANO, TOTO JE TYPICKÝ DEN V ŽIVOTĚ NAŠEHO MÓDNÍHO DOMU.
Pevné základy, tedy kombinace fantazie a erudice, nejsou jen výhradním právem světa luxusní módy. Sinéquanone je vybudovaná i na tomto základě, ale tato značka jde ještě dále. Svými obchodními možnostmi dokážeme být blíže k zákazníkovi.
Společnost nikdy nechtěla měnit základní filozofii: Sinéquanone - to je pocit, změna, hodnoty ztělesněné našima rukama. Sinéquanone evokuje ženskost, konkrétní postoj, konkrétní vztah k životu, pohled nebo gesto.... a hlavně ŠATY!


Spolu s každou další kolekcí svět podle EVA KAYAN delikátně znovuobjevuje sám sebe, zatímco si ponechává pevnou identitu, což značce dodává absolutně nadčasový charakter.

Se svým okouzlujícím a přesto rezolutně ženským stylem nabízí kolekce EVA KAYAN jak úchvatnou techniku, tak ležérní půvab.

Nádherná bohatá směs látek, exkluzivních vzorů a cit pro detail vytvářejí moderní alternativu ke konvenční většině. V této báječné nové kolekci EVA KAYAN potvrzuje svůj ženský i kreativní nádech.


Značka Lazlo pochází z příjmení zakladatelky Ediny László. Edina ze zúčastňuje návrhářských veletrhů od roku 2009, a to především v Rakousku. Vytvořila mnoho kolekcí pod různými značkami jak sama, tak s pomocí dalších návrhářů. Počátkem roku 2012 vytvořila svoji vlastní značku, založenou výhradně na vlastních návrzích.

Tyto kolekce se nerozlišují podle sezón, jako je tomu u tradičních značek, a také nesledují slepě módní trendy. Vždycky jsou založeny na nápadu, myšlence nebo konceptu a mísí se s dalšími prvky umění.  Protože tyto modely nejsou založeny na trendech, mohou se nosit kdykoli. Cílem Ediny je vytvořit značku, která je mladá, dívčí a divoká a přitom plná citu. Jednoduchá, nová a nositelná.  

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště