Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2013

Mezinárodní veletrh módy

URBAN GROUP, s.r.o.

 

Společnost URBAN GROUP, s.r.o.(www.urbangroup.cz) je výhradním dovozcem značek Bruno Banani, Esprit, Jockey a Rich&Royal.  


ESPRIT  je mezinárodní módní, původně oděvní značka, která přináší nový módní styl od roku 1968. Její filozofií je pozitivní životní styl s důrazem na kvalitu a odpovědnost vůči životnímu prostředí. Spodní prádlo ESPRIT dnes patří ke třem nejúspěšnějším prádlovým značkám na světovém trhu a najdete ho pouze ve specializovaných prodejnách se spodním prádlem. ESPRIT Bodywear nabízí čtyřikrát ročně více než 500 kusů nových módních trendů spodního a nočního prádla pro ženy i muže, domácí oblečení a dvakrát ročně plavky a plážové doplňky.


Německá značka COMTESSAwww.comtessa.de nabízí osobitou kolekci nočního prádla pro muže, ženy i děti. Vysoká kvalita a zpracování ve spojení s vynikajícím poměrem ceny a kvality jsou zárukou více než 30 let spokojených zákazníků na evropském trhu. Noční prádlo Comtessa lze rozdělit do tří segmentů: móda pro mladé, oblečení pro volný čas a Lady Classic. Střihy a vzory jsou vyvíjeny vlastním designérským oddělením, které vždy rychle reaguje na potřeby koncových uživatelů. Noční prádlo Comtessa je zastoupeno, mimo jiné, na všech hlavních výstavách a veletrzích.


Francouzská značka DANIEL HECHTERwww.hechter-lingerie.com byla vytvořena v roce 1961. Najdete ji na všech kontinentech, na 1500 prodejních místech. Brigitte Bardot proslavila jeden z modelů značky DANIEL HECHTER ve filmu „Pařížanka“. Spodní a noční prádlo francouzské značky DANIEL HECHTER je cenově dostupný luxusní produkt, zdůrazňující ženskost, respektující pohodlí i funkčnost se smyslem pro drobné detaily.


Americká značka pánského spodního prádla JOCKEY® www.jockey.com funguje více než 130 let. Vznikla v roce 1876 ve státě Michigan, zastoupení pro Evropu je v Německu. JOCKEY® patří mezi přední výrobce spodního prádla, plavek, pyžam, pánských nočních košil, triček, domácích oděvů atd. Má speciální program věnovaný nadměrným velikostem. Prodává se ve více než 120 zemích světa. V produktech JOCKEY® je perfektní spojení kvality, módy a pohodlí. Slouží nejenom běžnému nošení, ale vzhledem k inovačním materiálům ho používají i mnohé sportovní hvězdy při svých výkonech.


Rich&Royalwww.richandroyal.de – „bohatě a královsky“, tak se můžete cítit, pokud se rozhodnete vyzkoušet tuto nápaditou a originální německou módní značku, která vznikla v roce 2006 díky dobré spolupráci s designéry z celého světa.
Rukopis Rich&Royal je velmi sofistikovaný a neopakovatelný. S příslovečnou německou přesností a smyslem pro detail jsou do nejmenších podrobností dotaženy výborně padnoucí střihy, příjemné materiály i výběr široké škály dobře kombinovatelných barev.  Perfektní siluety – jednou klasické a elegantní, jindy odvážné a provokující jsou charakteristickým rysem této značky.
Každou novou kolekci doprovázejí pásky, šátky, šály, náramky, řetízky a  další nekonvenční módní doplňky.
„Úžasná černá a zlatá říše divů“ je základní motto aktuální kolekce značky Rich&Royal. „Zlatá říše divů“ je vzpomínkou na zlatá dvacátá léta, která v módě představují pravé osvobození ženy. Trendem této sezóny je vysoký lesk a extravagantní aplikace, použití flitrů a drobných kamínků, což přináší krásný kontrast v kombinaci s barokním žakárem, hedvábím, kašmírem, viskózou a modalem.
Kolekce Rich&Royal přináší jako obvykle klasické kousky, ale i speciální módní střihy. Tato trendová módní značka kráčí s duchem doby, je moderní a odvážná.
Značka Rich&Royal patří k velmi úspěšným vystavovatelům na největším evropském módním veletrhu Bread&Butter v Berlíně (BBB), který je díky své koncepci jedinečným a velmi oblíbeným místem pro setkávání maloobchodníků a zástupců textilního průmyslu.


Historie značky Corinwww.corin.eu sahá do roku 1996. Dnes je Corin značka exkluzivního spodního prádla zaměřeného zejména na velké velikosti košíčků. Mezi hlavní faktory určující pozici značky na světovém trhu se spodním prádlem patří kvalita surovin a produkce.
Corin podprsenky jsou velmi elegantní, sofistikované a lehké. Poskytují perfektní podporu a udržují přirozený tvar prsou. Sortiment zahrnuje podprsenky ve velkých velikostech vyrobené francouzskou technologií. Značka Corin je ale určena všem ženám. Nabízí košíčky od A do I.
Corin se pravidelně účastní výstavy v Paříži, Lyonu, Moskvě.


Španělská značka Giselawww.gisela.com navrhuje a vyrábí široké spektrum spodního,  nočního prádla, plavek a plážového oblečení včetně doplňků. U zákazníků tato značka velmi oblíbená nejenom za svou pestrou a dobře kombinovatelnou nabídku, ale také pro příznivou  cenu ve vztahu k velmi dobré kvalitě.
Gisela působí  od roku 1993. Vyrábí 3,5 milionu kusů ročně, s více než 500 ti různými styly pro všechny čtyři roční období: jaro, léto, podzim a zima.
V současné době je Gisela distribuována ve Španělsku, Portugalsku, Itálii, Francii, Belgii, České republice, Rusku, na Kypru, v Řecku, Mexiku, Kolumbii a Argentině.

Více na www.urbangroup.cz


Německá značka spodního prádla a plavek BRUNO BANANI„NOT FOR EVERYBODY“ vznikla v roce 1993. Specifickou charakteristikou tohoto pánského prádla je, že se stále vyrábí v Německu. Designérský tým Bruno neustále překvapuje schopností skloubit kreativitu svých návrhů s vysokou kvalitou materiálů a precizním zpracováním. Zákazníkovi tak zajišťuje pohodlí a perfektní vzhled.
Se spodním prádlem výše uvedených značek se můžete seznámit na stánku P14 veletrhu STYL nebo na vzorkovně firmy URBANGROUP, s.r.o., která má výhradní zastoupení i dalších mezinárodních značek spodního a nočního prádla.

Více na www.urbangroup.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště