Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2013

Mezinárodní veletrh módy

Trash Made - originální šperky, módní a bytové doplňky

 

Trash Made - nový život pro staré elektropřístroje. Výrobky Trash Made jsou designové předměty s vlastním příběhem. Jsou z materiálů a součástek, které už jednou byly použity a původně měly být zrecyklovány nebo trvale zničeny (desky plošného spoje, počítačové chladiče, ochranné návleky kabelů, fólie z počítačových klávesnic nebo tlačítka telefonních budek).Tyto součástky fascinují různorodostí tvarů, barev a materiálů a samy tak ukazují svůj další potenciál. Trash Made jejich přání vyplňuje a dává jim nový tvar, funkci a životní náboj. Kolekce jsou omezené určitým počtem kusů, neboť Trash Made vychází z moderních technologií, které se neustále mění a poskytují týmu Trash Made nové a inspirující součástky.

Na projektu Trash Made se podílí skupina umělců, designérů, uměleckých řemeslníků, výrobců a také tým organizující sběr a svoz vyřazených elektrospotřebičů. Společnými silami oživují části starých elektro zařízení a dbají na to, aby i přes použití recyklovaných materiálů byly všechny výrobky bezpečné a měly vysokou řemeslnou úroveň a kvalitu zpracování.

Šperky, módní a bytové doplňky značky Trash Made uvidí návštěvníci veletrhu STYL na výstavě originálních kolekcí oděvů a šperků a doplňků od nezávislých návrhářů v zóně osvěžující mladé módy Styl Fresh Fashion, kterou pořadatelé připravili ve spolupráci se značkou Lovemusic, která organizuje maloobchodní trhy nezávislé módy Faktory Fashion Market a Holešovice Fashion Market, šperky je dále možno shlédnout na stánku č. 422 v pavilonu P. Více info zde.


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště