Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2013

Mezinárodní veletrh módy

STERNTALER® – „DOBRÁ ZNAČKA PRO DĚTI“

 

Firma Jan KREJSA, velkoobchod s dětským zbožím, působí na našem textilním trhu již 20 let (od roku 1993) a z toho od roku 1997 výhradně zastupuje pro ČR a SR německou firmu STERNTALER®, jednoho z největších německých, ale i evropských výrobců textilního zboží a doplňků, ale i textilních hraček pro děti a mládež. Firma STERNTALER® je známa výrobou kojeneckých a dětských čepic, klobouků, ponožek a punčocháčů, šálů a rukavic, overalů a plavek, bačkůrek a botiček.

Firma nabízí i designové čepice pro mládež a vyšší věkovou skupinu pod značkou Project 68, známou pod značkou netopýra. Tyto modelové čepice jsou v nabídce až do velikosti 57 centimetrů obvodu hlavy. U ponožek a punčocháčů najdete v nabídce také tzv. vzory ABS, kde silně nanesená protiskluzová gumová plocha zabraňuje smeknutí dětí na kluzkém povrchu podlah.

Obrovskou devizou firmy STERNTALER® je u letních modelů výroba z materiálů s UV filtry, kdy látka dokáže odstínit až 98% škodlivého ultrafialového záření. Tento specielní materiál, který Vaše děti spolehlivě ochrání, je založen na podobném principu, jako tomu je u ochranných faktorů v opalovacích krémech nebo například u slunečních brýlí. Čepice s UV filtry jsou v nabídce v mnoha provedení a barvách a velikostně pokrývají všechny věkové kategorie od nejmenších uživatelů až po ty odrostlejší.

U zimního oblečení a doplňků STERNTALER® je naopak kladen důraz na komfort a bezpečnost dětí. Komfort zimního oblečení je zaručen vodovzdornými a thisulate materiály, které zaručují dětem v zimním období sucho a teplo po celý den. Thinsulate materiály jsou výjimečné tím, že propouští přebytečnou vlhkost směrem ven, takže se v něm děti tolik nepotí a naopak nepropouští vlhkost směrem dovnitř, takže děti jsou více v suchu.  Bezpečnost u zimních modelů zaručují výrazné reflexní nášivky, které při dopadu světelného kužele světlo odrážejí dál (tzv. světélkují) a chrání tak děti i za snížené viditelnosti. Díky použitým vysoce reflexním materiálům je mnohonásobně zvýšena bezpečnost dětí a děti jsou tak mnohem snadněji viditelné za šera i za tmy.

Zboží firmy STERNTALER® je velmi oblíbené díky své velmi rozsáhlé nabídce, atraktivitě modelů, široké škále barevnosti, tak i kvůli dokonalému finálnímu zpracování a dobře padnoucím střihům. Jestliže Vás značkové výrobky firmy STERNTALER® zaujaly a chcete se o nich dozvědět více, doporučujeme Vám navštívit zastupující firmu Jan KREJSA na veletrhu Styl. Ke 20. výročí založení firmy nabízíme obchodníkům na veletrhu Styl a Kabo jako poděkování za dosavadní přízeň na objednávky jaro/léto 2014 ještě 3% slevu navíc ke standardnímu systému slev. Děkujeme za spolupráci a těšíme se na Vaši návštěvu expozice Sterntaler®, pavilon P, expozice 501.  Velkoobchod Libušská 294/129, 142 00 Praha 4 – Libuš, tel./fax: 241 492 727, mobil: 603 204 707, e-mail: krejsa@krejsa.cz, www.krejsa.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště