Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2013

Mezinárodní veletrh módy

SEDRA - široká paleta značek spodního prádla

 

Společnost SEDRA Spodní prádlo se zabývá prodejem spodního prádla od poloviny devadesátých let. V roce 2005 navázala spolupráci s holandskou společností Elbrina Foundations BV (nyní The Body Cover Group) a od té doby jsme jejím výhradním dovozcem do České republiky. Společnost Elbrina byla založena v roce 1981 jako malá rodinná firma. Jejím mottem byla myšlenka, že nic není tak osobního jako spodní prádlo a žádná žena ani tělo není stejné.

Společnost The Body Cover Group vlastní v současnosti 8 módních značek: After Eden, After Eden Sensitive, After Eden Lounge & Travel, After Eden Beachwear, Boobs & Bloomers, Boobs & Bloomers Beach, Nickey Nobel a Elbrina.

Značka After Eden uvádí na trh sezónní limitované kolekce spodního prádla s velkým podílem gelových a push-up podprsenek. Nově se zaměřuje i na větší velikosti vyztužených i nevyztužených střihů. K podprsenkám jsou vždy barevně odpovídající kalhotky, obvykle ve 2 druzích střihu.

After Eden Sensitive je kolekce podprsenek a kalhotek vhodných pro každý den s předtvarovanými košíčky z materiálu Spacer. Řada velmi lehkých podprsenek After Eden vznikla díky jedinečné kombinaci tohoto nového přístupu k tvarovaní košíčků a nové technologie odlehčených látek Touch z produkce italské značky Eurojersey Sensitive®Fabrics. Nová látka Sensitive® Touch je elegantní a lehká a je přirozeným nástupcem hedvábí.

Pod značkou After Eden Lounge & Travel se skrývá kolekce nočního prádla a domácích obleků za použití materiálů jako je modal, elastan, samet, krajky a dalších.

After Eden Beachwear je ucelená kolekce dámských plavek.

Boobs & Bloomers je věnována kolekci dívčího prádla

 

 Boobs & Bloomers Beach zahrnuje širokou nabídku dívčích plavek – bikiny, tankiny, jednodílné plavky i doplňkové sukničky.

 

Značka Nickey Nobel je zaměřena na celou rodinu a lze zde nalézt plavky dámské, pánské a dětské v tzv. rodinných kombinacích, kdy naleznete model ve stejném designu pro celou rodinu.

Elbrina je původní značka a zůstává zaměřena především na funkční prádlo.

Od roku 2011 se společnost SEDRA Spodní prádlo stala výhradním dovozcem do České republiky i pro španělskou společnost PROMISE, která se zabývá výrobou spodního a nočního prádla a plavek. Celoročně je v nabídce základní kolekce prádla PROMISE 365 Everyday Wear. Sezónní kolekce Promise jsou jedinečné tím, že nabízí ucelené série spodního prádla, nočních košilek a pyžam vždy ve stejném designu, jež lze ještě doplnit pantoflíčky či kosmetickými taštičkami. Od letošního roku 2013 zastupuje společnost SEDRA Spodní prádlo obě společnosti i na Slovensku.

Nové modely z letní kolekce společnosti SEDRA Spodní prádlo – zástupce značek After Eden, After Eden Beach, Nickey Nobel, Boobs & Bloomers a Promise v ČR a SR naleznete na stánku č. 136 v pavilonu P brněnského výstaviště. Více informací na: www.sedra.cz.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště