Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2013

Mezinárodní veletrh módy

ReeflexDesign - šperky recyklované z dopravních značek

 

ReeflexDesign jsou reflexní šperky a další stylové doplňky recyklované z dopravních značek. Přesněji tedy z odpadu, který vzniká při jejich výrobě. Firma ReeflexDesign spolupracuje s firmou Značky Praha s.r.o., která vyrábí ohromující množství dopravního značení, přičemž i při využití nejmodernějších technologií vzniká spousta zajímavých zbytků a odpadů. Odřezky reflexních materiálů stejně jako laserem vypálená kolečka z kovových částí značek ještě nedávno končily v koši, nyní jsou z nich náušnice, přívěsky nebo dokonce interiérové doplňky.

Pro ReeflexDesign jsou charakteristické především odrazivé vlastnosti, všem dobře známé z přechodů pro chodce, STOPek a dalších značek. Dále také precizní zpracování, vysoký podíl recyklovaných materiálů (i přes 95%), a nejkvalitnější komponenty (chirurgická ocel, rhodium). Cílem firmy ReeflexDesign je spojit styl, eleganci a originalitu s recyklací tak, aby nevznikaly kompromisy na žádné straně.

Šperky a další stylové doplňky značky ReeflexDesign uvidí návštěvníci veletrhu STYL na výstavě originálních kolekcí oděvů a šperků a doplňků od nezávislých návrhářů v zóně osvěžující mladé módy Styl Fresh Fashion, kterou pořadatelé připravili ve spolupráci se značkou Lovemusic, která organizuje maloobchodní trhy nezávislé módy Faktory Fashion Market a Holešovice Fashion Market, šperky je dále možno shlédnout na stánku č. 422 v pavilonu P. Více info zde.


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště