Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2013

Mezinárodní veletrh módy

Pranita – exkluzivní kašmírové šály z Indie a Nepálu

 

Pranita nabízí kolekce vybraných dámských šál dovezených z Indie a Nepálu. Jsou to tradiční šály z indického Kašmíru – neuvěřitelně lehké a hebké originální kašmírské pašmíny, dále speciálně tkané šály Khani Jamavar i ručně vyšívané kašmírské šály s květinovými motivy. Kolekce obsahuje též hedvábné šály z Váránasí, posvátného indického města na břehu řeky Gangy, které je po staletí proslulé výrobou hedvábí.

Z Nepálu pocházejí jak luxusní šály –  pravé pašmíny z nejjemnější vlny himálajských jehňátek, tak tzv. vodní šály (water shawls), lehounké, poloprůsvitné a hebké šály s leskem hedvábí. Obě kategorie představují dlouhodobě velmi oblíbený nepálský vývozní artikl.

V kolekci jsou rovněž pánské šály - naprosto nekousavé, hebké, velmi lehké a hřejivé šály – pašmíny, které jsou v nabídce v mnoha barvách, a dále exkluzivní pánské kašmírové šály z nejjemnější vlny vysokohorských himálajských jehňátek ve směsi s kašmírem, což je nejjemnější a nejhřejivější část srsti himálajských koz. Pranita nabízí i levnější variantu pašmíny, která má obdobné vlastnosti, ale je zhotovená z podsadové vlny jehňat ve směsi s polyesterem, tzv. Pánskou pašmína B.

Kompletní nabídku dámských a pánských šál z Indie a Nepálu naleznete na stánku Jindry Holovské č. 404 v pavilonu P brněnského výstaviště. Více informací na www.pranita.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště