Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2013

Mezinárodní veletrh módy

PM-styl

 

Firma PM-styl je velkoobchod zaměřený na dámskou módu v běžných i nadměrných konfekčních velikostech.

Široká nabídka dámské konfekce zahrnuje kabáty, bundy, kostýmky, kalhoty, saka, sukně, košile, svetry, trička, halenky, šaty i společenskou módu. Zboží pochází z dílen vyhlášených zahraničních firem.

Jednotlivé modely z našeho velkoobchodu lze velmi dobře kombinovat i mezi sebou. Všechny modely byly navrženy podle posledních módních trendů a vyrobeny za použití vysoce kvalitních materiálů. U dámských kabátů, bund a plášťů je kladen důraz na praktičnost a zároveň moderní vzhled. Pohodlí a dobře padnoucí střihy zákaznice ocení také u kalhot, kostýmků, halenek i společenských oděvů.

Prezentovat se budou jak dánské kabáty a bundičky značky Loft Fashion, tak i německé značky Gelco. Značka Gelco bude také prezentovat dámskou konfekci. Ze slušivé dámské konfekce, šatiček a kalhot si budou naší zákazníci moci vybrat také ze značek Paul Brial (Francie), Kalisson & Bagoraz (Portugalsko).

Značka Loft Fashion pochází z Dánska a specializuje se na dámské kabáty, bundičky a pláště. Tato značka klade důraz nejen na pohodlí, kterého dosahuje perfektními střihy i v nadměrných velikostech, ale také na moderní design. Německá firma Gelco vyrábí jak dámskou konfekci vč. kostýmků, šatů a sak, tak i kabáty a bundy. Oděvy této značky jsou vhodné jak do společnosti, tak i na denní nošení. Výběr je z velikostí 36 – 52. Paul Brial pochází z francouzského Touluse. Tato konfekce nosí francouzskou šarmantnost a nápaditost. Portugalské značky Kalisson a Bagoraz se specializuje na výrobu dámský trik a halenek. K dostání jsou ve velikostech 36 – 52. Tyto kolekce se vyznačují optimismem v promítání barev a energickými vlivy mezi individualitou a obrazem. Vrcholem je hra s barvami a elegantními vzory. Propracované, inovativní a diverzifikované střihy zdůrazňují pohodlí při nošení. Každá z těchto značek prezentuje své kolekce dvakrát ročně. Pro podzim/zimu a jaro/léto. Kalisson a Bagoraz, které mají  pronto program, je možno objednávat po celý rok.

Další informace naleznete na www.pm-styl.cz

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště