Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2013

Mezinárodní veletrh módy

PANACHE Lingerie

 

Firma Panache Lingerie je renomovaným anglickým výrobcem spodního prádla a plavek, který se specializuje na velikosti D+.

Firma vznikla v roce 1982 panem Anthony Powerem, který při založení firmy se chtěl odlišit od ostatních firem zabývající se výrobou dámského spodního prádla, tím že se bude specializovat pouze na dámské prádlo s většími velikosti misek. Dnes zaměstnává více než 120 lidí s centrálou v Anglii a pobočkami po celém světě včetně USA, Australii, Honkongem a Německem. Velký boom zažívá také v sousedním Polsku, kde přes velkou konkurenci polských výrobních firem si nachází místo na trhu. Panache své výrobky exportuje do 53 států na celém světě.

Panache Lingerie má několik kolekcí z důvodu správného zaměření na zákazníka.

Cleo je kolekce zaměřená pro mladé, která sleduje módní trendy v barvách a materiálech. Velikostní řada začíná na 60D a pokračuje do 85 G. V letní kolekci se nabízí i plavky.

Superbra je jejich základní kolekce, která využívá osvědčených střihů. Je určena pro široké spektrum zákaznic. V každé kolekci zachovává standardní barvy jako je bílá, černá, tělová a k tomu přidává další dvě módní barvy. Velikostní řada je od 60D do 105K. V letní kolekci jsou opět nabízeny plavky.

Masquerade je luxusní kolekce s nejvyššími požadavky na kvalitu a výběr materiálů ve velkých velikostech.

Sculptresse je zaměřená pro ženy a dívky plnějších tvarů do velikosti 105K.

Poslední částí kolekce je Panache Sport, která má v nabídce testované podprsenky pro snížení vibrací při sportu, a to až o 83% což je nejlepší výsledek testu v porovnání s renomovanými značkami.

Od dubna roku 2013 je možné tuto značku vidět také v nabídce firmy ANGRA, která působí na trhu v České republice se spodním prádlem od roku 2001. V srpnu 2013 chce firma ANGRA uvést na Veletrhu STYL celou kolekci firmy PANACHE. Bude zde vystavena jak současná, tak připravovaná kolekce pro příští rok 2014.

Těšíme se na Vaši návštěvu v srpnu na veletrhu STYL 2013 nebo v případě zájmu na Vaší prodejně.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště