Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2013

Mezinárodní veletrh módy

Nickey Nobel Summer 2014

 

Holandská značka Nickey Nobel patří do skupiny značek vyráběných společností The Body Cover Group stejně jako oblíbená značka After Eden. Kolekce Nickey Nobel je zaměřena na celou rodinu a lze zde nalézt plavky dámské, pánské a dětské v tzv. rodinných kombinacích, kdy naleznete model ve stejném designu pro matku i dceru stejně tak jako tátu i syna.

Ocean Floral - výchozí téma letní kolekce Nickey Nobel S2014, jak již název napovídá, jsou barvy oceánu jako je tyrkysová a mořská zeleň projasněné svěžími světle zelenými tóny. Ty jsou zjemněny světle fialovou a růžovou barvou a kontrast dodává černá. Vzorům bude dominovat plošný květinový či zvířecí potisk, puntíkovaný vzor bude kontrastovat s jednobarevnou černou. Opět se objeví oblíbené černobílé zvířecí potisky a barevné květinové tisky. Detaily budou tvořit skleněné barevné korálky a kamínky podél výstřihu, nebo řasené volánky v kontrastních barvách pro zvýraznění ženskosti.

Nautic - v letní kolekci Nickey Nobel S2014 nemohou chybět ani námořnické náměty. Tak klasické barvy jako námořnická modř, jasná červeň a bílá jsou použity jako jednobarevné, tak v kombinacích. Potisk má zcela jistě námořnický styl, objevují se zde motivy lan, kruhů a dvoubarevné pruhy. Objeví se opět plošný puntíkatý potisk. Detaily budou v použitých materiálech – pletená žakárová ramínka, proplétané šňůry zdobící výstřihy i horní lemy kalhotek, zlaté knoflíky.

Letní zahrada - svěží letní i sladké barvy jako jasná fialová, korálová, sytá růžová s jemnou lila a bledou růžovou prosvítí bílá k navození správných letních pocitů. Střídat se budou jednobarevné části i různé potisky. Zde jim vévodí grafické květy a puntík. Nechybí ani kašmírový vzor a celoplošné květy. Plavky budou zdobeny množstvím sámků, skladů a volánků, které opticky zeštíhlují a podporují ženský styl. Střihy zahrnou i oblíbené plavky s uvazováním za krk a modely s odepínacími ramínky.

V kolekci Nickey Nobel Summer 2014 se objeví mnoho novinek, ale současně zůstávají zachovány i oblíbené a prověřené střihy z předešlých let. Bude zde i více plavek vhodných pro sportovní vyžití a to jak v materiálovém provedení běžném (80% polyamid a 20% elastan), tak se zvýšenou rezistencí vůči chlóru. Současně bude ale i široká nabídka modelů podtrhujích ženskost. Plavky ve stále více oblíbeném stylu bandeau s odepínacími ramínky, podprsenky s vyztuženými košíčky, volánky, kombinace tisků. Jednodílné plavky mají v předním díle všitý elastický díl pro zeštíhlující efekt a opticky mu napomáhají i sklady a šikmé proužky kontrastních barev.

Nové modely z letní kolekce Nickey Nobel naleznete na stánku č. 136 v pavilonu P brněnského výstaviště. Více informací o společnosti SEDRA, spodní prádlo – zástupce značek After Eden, After Eden Beach, Nickey Nobel, Boobs & Bloomers a Promise v ČR a SR, naleznete na Tel./fax:+420 281 914 574, Mobil: +420 734 823 948, +420 603 416 198, e-mail: info@sedra.cz   

Mohlo by vás zajímatVybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště