Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2013

Mezinárodní veletrh módy

KOH-I-NOOR – Zapínáme celý svět!

 

Vršovická továrna KOH-I-NOOR na hromadnou výrobu patentek, špendlíků a ostatní kovové galanterie zahájila výrobu již v roce 1902 a od té doby probíhá rozvoj KOH-I-NOORu prakticky nepřetržitě. Od roku 1994 je KOH-I-NOOR Praha akciovou společností, ryze českým podnikem, bez účasti zahraničního kapitálu a svojí výrobou navazuje na dlouholeté tradice oboru galanterního zboží. Ke klasické kovové galanterii postupem času přibyla zdrhovadla a další drobné kovové výrobky např. nýty pro papírenský průmysl, zamakové výrobky pro automobilový průmysl, spojky na plech a pod.

Sortiment galanterního zboží  továrny KOH-I-NOOR je veliký. Stiskací a zapínací knoflíky, spínací špendlíky, oděvní kování, pletací jehlice a háčky, špendlíky a náprstky. Největší nabídka je ve zdrhovadlech, čili zipech. V nabídce jsou zdrhovadla kovová, plastová i spirálová. Na srpnovém veletrhu Styl představí KOH-I-NOOR novinky a to bezpečností, nehořlavá a zaměnitelná zdrhovadla a bude zde prezentovat značky: Koh-i-noor a Koh-i-noor Wales.

Zárukou vysoké kvality výrobků značky KOH-I-NOOR je 38 ks ochranných známek, pod kterými jsou výrobky distribuovány jak v tuzemsku tak v zahraničí. Za dodržování přísných ekologických předpisů byla v roce 1991 společnosti udělena cena „International Leading Company Award“. Asi 50% objemu výroby je vyváženo do více než 50 zemí světa. Mezi hlavní vývozní teritoria patří státy Evropské Unie, Střední a Dálný Východ, Latinská Amerika, USA, Kanada. KOH-I-NOOR a.s. je členem asociace textilního – oděvního – kožedělného průmyslu ATOK. Novinky i celý sortiment výrobků značky KOH-I-NOOR naleznete na stánku č.620 v pavilonu P brněnského výstaviště. Více informací na: www.kin.eu

Mohlo by vás zajímatVybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště