Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2013

Mezinárodní veletrh módy

Karpet - kompletní nabídka klobouků a čepic

 

Společnost Karpet je soukromá firma působící v oblasti výroby a prodeje klobouků a čepic od svého založení v roce 1992. Specializací jsou pokrývky hlavy všech kategorií a módní doplňky jako šátky, šály a rukavice. Výroba je realizována jak v Česku, tak i v kooperujících asijských výrobách. V nabízeném sortimentu naleznete i slaměné klobouky pro léto stejně jako plstěné klobouky pro podzim a zimu, pánské čepice z vlny i jiných materiálů stejně jako dětské pletené kulichy. Každý rok Karpet připravuje kolekce pro dvě sezóny - jaro/léto a podzim/zima.

V samostatném katalogu představuje Karpet výrobky pro nejmenší děti – pod značkou HUGO. V katalogu PUNTO CHIARO je nabídka šátků a šál. Kromě základních módních kolekcí nabízíme i moderní, sportovní výrobky WHOOP, čepice a textilní doplňky s motivy dětských seriálů a speciální módní kolekce.

Výrobky značky Karpet se dodávají do mnoha zemí, mj. Německa, Rakouska, Francie, Polska, Ruska, USA, Japonska. Kromě výrobků nabízených v rámci ucelených kolekcí, zhotovuje Karpet i klobouky a čepice dle speciálních požadavků svých klientů.

Novinka pro tuto sezonu z kolekce HUGO - dětské čepičky: Dětský klobouk z proševu. 


Novinka pro tuto sezonu z kolekce KARPET - dámká a pánská kolekce: Dámské vlněné  klobouky a toky zdobené králičí kožešinou. (foto 4706 a 4021)

Kompletní nabídku značek KARPET, HUGO a PUNTO CHIARO včetně letošních novinek můžete shlédnout na stánku č. 400 v pavilonu P. Více informací na: www.karpet.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště