Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2013

Mezinárodní veletrh módy

Hänsel Textil – Made in Germany!

 

International Player – made in Germany! Hänsel Textil je jediným výrobcem tkaných a pletených výztužných materiálů pro oděvní průmysl dodnes produkujícím skutečně v Německu.

Firma Hänsel Textil se staví na dlouholeté tradici a může se pochlubit bohatými zkušenostmi.  Firma Hänsel Textil, původně založená v roce 1908 v lužickém Forstu a od roku 1948 působící v Iserlohnu, si od počátku svého podnikání udržuje kvalitu „Made in Germany“. Díky kvalitě a inovaci našich výrobků bylo přirozeným vývojem vybudováno podnikání, které si zaslouží celosvětové uznání.

S našimi více než 120 – z převážné většiny dlouholetými spolupracovníky -  vyvíjíme a vyrábíme v Iserlohnu bohatý sortiment textilních výztužných materiálů od vliselínu přes pleteninu a rašle , až ke tkanině a plaku.  Z celkové kolekce nabízíme samozřejmě i fixační pásky.  Pod pojmem „výroba“ se samozřejmě nerozumí jen pár úkonu k dosažení evropského původu.  Naše sídlo v Iserlohnu je kompletní produkcí s tkalcovnou, pletárnou, barvírnou, úpravnou a zařízením pro fixační nános tkanin a samozřejmě je tu také vývoj a zavádění nových výrobních postupů.

Inovační výrobky firmy Hänsel Textil nacházejí své uplatnění ve všech známých módních odvětvích, např. v dámském svrchním oblečení DOB, pánský móde a oblecích HAKA nebo v oblasti Casual sportovního a dětského oblečení.  Výběr speciálních výztužných materiálů je široký a nabízí vhodný produkt i pro náročného zákazníka.

Dnes nachází Hänsel Textil se svými 11 pobočkami, více než 30 zastoupeními, distributory a prodejci, mezinárodní uplatnění v textilním průmyslu.

Myšlenka kvality Hänsel Textilu se zdaleka neprojevuje pouze v běžné produkci, nýbrž také v péči o „Know-Hows“ a neustálém investování do nových výrobních postupů a strojového parku.

Úspěchy uplynulých 100 let dokazují, že Hänsel Textil se těší celosvětovému věhlasu dodavatele stále dokonalých výztužných materiálů.

Pro nás to znamená také v budoucnosti "Quality made in Germany".

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště