Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2013

Mezinárodní veletrh módy

GEISHA – dámská móda z Nizozemí

 

Na srpnovém veletrhu STYL se představí značka GEISHA – tvůrce dámské módy z Nizozemí, která v roce 2012 vstoupila na český trh. Značka Geisha byla založena v roce 2001 v Nizozemí Markem Jessurunem. Původně vznikla jako značka jeansů, která se za pár let stala se svými kolekcemi jednou z nejoblíbenějších značek a tvůrcem dámské módy s vlastní tváří na nizozemském trhu, která klade důraz na osobitý look, zdůraznění ženskosti a přirozené krásy ženy.

Geisha je určena pro sebevědomé a úspěšné ženy od 20-ti let, které ocení kombinaci dokonale padnoucího střihu, luxusní materiály osobitého vzhledu a kvalitu zpracování. Tyto předpoklady  jsou zachovány v kolekcích Geisha od samého počátku výroby. Právě záruka a jistota v dodržení těchto kvalitativních hodnot přinesly velký úspěch značky Geisha v Nizozemí i na ostatních trzích. Pro nadcházející sezónu budou modely značky Geisha nabízeny ve 12-ti různých zemí světa včetně ČR. Dodavatel značky Geisha do České republiky firma Blue Trading Group s.r.o. si již v minulém roce ověřil, že modely značky Geisha jsou na českém trhu velice žádány a rozdávají radost a uspokojení všem ženám.

Prezentace aktuální jarní kolekce Geisha 2014 bude představena na stánku č. 008 v pavilonu P na brněnském výstavišti. Kolekce oblečení Geisha bude také předvedena v módních přehlídkách STYL SHOW 2 x denně na přehlídkovém mole v průběhu veletrhu v pavilonu P. Více informací na: www.geishafashion.eu

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště