Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2013

Mezinárodní veletrh módy

EURA Slovakia

 

Společnost EURA Slovakia najdete 18.-20. 8. 2013 na veletrhu STYL v pavilonu P, stánek č. 216.

Svetry KOOI-KNIT
KOOI KNITWEAR nabízí kompletní casual kolekci vrchního pleteného oblečení pro všechny příležitosti s doplňky i ručně malovanými dřevěnými knoflíky. KOOI KNITWEAR je moderní móda vyrobena s láskou, radostí a duší pro sebevědomou ženu. Svým sportovním vzhledem je rozmanitá a jedinečná. Kolekce se zakládá na inspiracích širokého výběru barev, které se spojují do jednoho celku. Ke kolekci výrobce nabízí v působivých barvách i minimalistický styl.

Užijte si svobodu a štěstí nošením KOOI design a začněte nový den dotykem kvalitních materiálů a úpletů, vyrobených z příze Schaefer Garne Goupil. Nejmodernější pletárna, kde se vyrábějí produkty KOOI-KNIT, je vybavena plně elektronickými pletacími stroji značek STOLL a SHIMA SEIKI, na kterých ročně vyprodukují a následně i prodají kolem 150 000 pletených oděvních dílů.

Opasky Pierre Cardin
Opasky Pierre Cardin se vyznačují svou kvalitou a vzhledem. Neměly by chybět v šatníku žádného gentlemana.

Lindenmann
Dámské a pánské opasky i manžetové knoflíčky značky Lindenmann, které vynikají pověstnou německou kvalitou, vyrábí firma Lindenmann již více než 50 let. Pověstnou kvalitu výrobků, které dovážíme, ocení každá dáma a gentleman.

Šátky a šály Strissnig
Šátky a šály Strissnig - nejvyšší kvalita za rozumnou cenu. Stylové doplňky jako kravaty, šály, šátky, motýlky a šerpy vyrábí firma Striessnig již více než 60 let.

Kontakt:
EURA Slovakia s.r.o.
Dukelských hrdinov 4
960 01 Zvolen
www.eura.sk
Email:eura@eura.sk

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště