Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2013

Mezinárodní veletrh módy

Corin – prádlo pro všechny ženy!

 

Podprsenky značky Corin, určené pro velké poprsí, jsou známe nejen v Polsku, ale také v zahraničí. Modely "Sexy plus" jsou vyráběny až ve 40 rozměrech, což dává možnost ideálního dopasování. Nejen proto si značky Corin všiml i  francouzský oborový časopis Créations Lingerie, ale také proto, že se zabývá inovačním výzkumem košíčků podprsenek, což je pro Corin velké vyznamenání. 

Jde o dvouletý výzkum ve spolupráci s "Politechniką Łódzką" a "Centrum zdrowia matki Polki", jehož efektem je ideální podprsenka. Celý tým firmy Corin rozvíjí své znalosti a dovednosti tak, aby vytvářel prádlo nejvyšší jakosti. Z toho vznikl nápad vytvořit novou řadu nočního a domácího prádla z měkké hedvábné viskózy,  nežmolkující se a šetrné k pokožce. 

"Silk touch" – jemná pyžama, noční košilky a župany jsou vzdušné, příjemné na dotyk, v módních barvách, úplně hladké nebo zdobené elegantní krajkou či výšivkou. Tyto nové produkty jsou doporučeny ke spaní, jako domácí oděv nebo na pláž. Modely jsou určeny všem ženám a dokonale se doplňují s plavkami, které jsou pro léto 2014 plné barev a slunce.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště