Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2013

Mezinárodní veletrh módy

Chillaz – funkční vlastnosti z přírodních materiálů!

 

Nová kultovní  značka Chillaz, která vznikla v roce 2012 v samotném srdci Tyrolských Alp, v rakouském městečku Vomp, nedaleko Innsbrucku. Letošního módního veletrhu STYL v Brně se značka Chillaz účastní poprvé a je zastupovaná společností Vertical Trade. Chillaz je pohodlné oblečení moderního vzhledu, které je příjemné a zároveň funkční. Je to kultovní značka, jejíž produkty jsou slušivé, moderní, mají skvělý design a příjemně se nosí. Je určena pro mladé lidi, kteří rádi sportují, jezdí do přírody, ale zároveň se rádi baví, chodí na párty, do kina, nebo na koncerty. V oblečení značky Chillaz budete vždy „in“.

Značka Chillaz klade velký důraz na ekologii a ochranu naší planety. K výrobě používá nejmodernější přírodní materiály a technologie a veškerá výroba od zpracování příze, výroby látek, barvení a samotné šití, probíhá v Turecku, Rakousku a Německu. Nejdůležitější používané materiály jsou Bio bavlna, Modal – přírodní vlákno vyrobené z bukového dřeva, které má vlastnosti podobné bavlně a Tencel – přírodní vlákno vyrobené z eukalyptového dřeva mající výborné antibakteriální vlastnosti.

Novinky a modely značky Chillaz - současnou kolekci pro léto 2013 a kolekci podzim/zima 2013-2014 – se představí návštěvníkům veletrhu STYL na stánku společnosti Vertical Trade č.258 v pavilonu P. Více info na: www.verical.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště