Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2013

Mezinárodní veletrh módy

Boobs & Bloomers stále populárnější

 

Dívčí prádlo značky Boobs & Bloomers (vyráběné firmou Body Cover Group stejně jako prádlo značky After Eden) je ve své cílové skupině stále populárnější. Stále více a více maminek a jejich dcer se stává fanynkami této oblíbené značky. Je to především díky pravidelně se obměňujícím módním kolekcím zaměřeným na mladé slečny. Podprsenky jsou vyrobené z měkké bavlny, lehce vyztužené, bez kostic a tak dovolují přirozený pohyb dívek bez omezení. Současně jsou podprsenky doplněny kalhotkami, takže spolu tvoří krásné soupravy. Boobs & Bloomers je vhodná značka pro dívku měnící se v mladou ženu.

Letní kolekce 2014 sleduje nejposlednější trendy v barvách a potiscích pro mladé, ale především zůstává zachována kvalita provedení, na kterou si cílová skupina již navykla. S tématy jako Graphic Black and White, Bright Neon a Playful Purple je nová kolekce vhodná pro slečny jak romanticky zaměřené, tak i pro „drsňačky“. Tato módní témata jsou současně promítnuta i do kolekce plavek značky Boobs & Bloomers Beach. Oblíbená kolekce se zaměřuje především na detail. Dominují zde příjemné barvy, třásně a grafické potisky. Tyto plavky i prádlo pomáhá mladým slečnám zvýšit jejich sebevědomí.

Boobs & Bloomers léto 2014

První blok otevírá léto 2014 se svěžím námětem. Jasně červené, černé a bílé grafické potisky a drobné květinové potisky s akcentem neónově růžové barvy. Druhý blok se zaměřuje na kombinace jasně korálově červené s jemným odstínem broskvové a dokáže tak vytvořit jemný dívčí vzhled, ale zároveň působit i drsně, a tak si každá dívčí povaha najde svůj oblíbený model. Třetí blok se orientuje na jasné barvy. Při zvyšujícím se nástupu neonových barev ve svrchním ošacení, neopomíjíme tyto barvy ani na oblíbených podprsenkách a boxerkách značky Boobs & Bloomers. Na závěr pak představíme kombinace pastelové fialové, světle růžové a hebké žluté oživené stříbrnými motivy.

Nové modely z letní kolekce Boobs & Bloomers naleznete na stánku č. 136 v pavilonu P brněnského výstaviště. Více informací o společnosti SEDRA, spodní prádlo – zástupce značek After Eden, After Eden Beach, Nickey Nobel, Boobs & Bloomers a Promise v ČR a SR, naleznete na Tel./fax:+420 281 914 574, Mobil: +420 734 823 948, +420 603 416 198, e-mail: info@sedra.cz   

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště