Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2013

Mezinárodní veletrh módy

Altra

 

Společnost Altra, v posledních letech prakticky jediný vystavovatel s ucelenější nabídkou materiálů a výrobních příprav na veletrhu STYL, se po krátkém přerušení vrací k vystavovatelské účasti a pro srpnový veletrh přichází s rozšířenou nabídkou sestavenou především z kolekcí pro r. 2015. Kolekce jsou již tradičně určeny především výrobcům prádla, lehké konfekce a sportovního ošacení a opět ve větším rozsahu i výrobcům plavek. Právě výrobci plavek, najdou na stánku společnosti v pav. P, novou kolekci potištěných elastických úpletů se vzory summer 2015. Dezény odrážejí spolupráci s identickými designéry, kteří navazují na své dřívější působení v úspěšné společnosti Elastic colors a v obdobném líbivém duchu svou nabídku staví na již v minulosti u výrobců plavek oblíbeném dezénovém pojetí. Zůstaneme-li u výrobců plavek, pak by tyto měla zaujmout nově zařazená položka bezlatexové ploché gumové pásky, která se v poslední době stává u renovovaných značek standardem a v některých zemích je její používaní vzhledem k absenci Latexu a v něm obsažených alergizujících bílkovin dokonce vyžadováno. Nabídka elastických a neelastických úpletů pro prádlo či lehkou konfekci obsahuje kromě standardních základních úpletů také novinky a barvy představené premiérově v červenci toho roku v Paříži, přičemž kolekce byla doplněna jak o některé žakarové motivy, tak i o dosud nepoužívané společné kombinace většího počtu možných finálních úprav (tisk, lisování, aj.). Přestože kolekce staví především na základním barevnostním spektru, odborný návštěvník si svůj úplet vybere a tento je pak možno barvit a upravovat v přijatelných množstvích a za přijatelných podmínek, dle jeho konkrétních přání. Jak výrobcům prádla, tak v poslední době i výrobcům plavek, je určena nabídka tepelného tvarování a přetvarovávání úpletů, které využívají především výrobci vstupujících do segmentu větších rozměrů, kde je při určitých střihových řešení tepelné formování již prakticky nutností a standardem. Díky organizačním a logistickým opatřením se podařilo dále zkrátit již tak pro výrobce zajímavé dodací lhůty.  Nově, je v rámci služeb výrobcům, nabízena i služba praktického odzkušování nově navrhovaných prototypů a výrobků, kdy je naše společnost ve spolupráci se skupinou poučených osob připravena výrobek prakticky odzkoušet, změřit a posoudit jeho materiálové a technické parametry ve vztahu k použitému způsobu údržby a zákazníkovi - výrobci tak předat cenné informace o připravovaném výrobku a použitých materiálech ještě před jeho zařazením do výroby, resp. prodeje.

V neposlední řadě nebude v nabídce chybět nová kolekce doplňků pro prádlo a v lehčí míře i pro lehkou konfekci, které se stejně jako v minulosti vyznačují originálním řešením vč. nově pojatých prvků kombinujících kov s vícebarevnými emaily, kdy si zákazník může zvolit barevnou kombinaci dle svého přání. 

Věříme, že naše opětovná účast na veletrhu STYL v situaci, kdy se podařilo na veletrh přivést zpátky větší množství dodavatelů textilií, výrobních příprav a doplňků, bude odměněna návštěvou v posledních letech veletrh opomíjející pracovníky modeláren, vývojáři, designéry či návrháři.

Těšíme se na setkání  s Vámi v pav. P/stánek 601.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště