Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2013

Mezinárodní veletrh módy

ALTRA – vše z metráže, galanterie a módních doplňků

 

Společnost  ALTRA slaví dvacetileté výročí na trhu v České republice. Díky návratu položek metráž, galanterie, přípravy a módní doplňky do portfolia vystavovatelů veletrhu STYL a díky pestřejší nabídce výše uvedeného sortimentu se společnost ALTRA odhodlala k opětovné návštěvě co by vystavovatel. Právě tento nově se na nohy stavějící sortiment by měl přilákat na vletech i návrháře, designéry, pracovníky modeláren a vývojáře, kteří tak opět získají možnost se na jednom místě seznámit s aktuální nabídkou českých i zahraničních dodavatelů metráže, galanterie a módních doplňků.

Společnost ALTRA připravila pro odbornou veřejnost a výrobce sadu kolekcí pro sezónu 2015. Jedná se o nabídku elastických i neelastických úpletů pro prádlo, včetně několika novinek kombinujících více dokončovacích postupů. Dále pak ve středoevropské premiéře představí společnost ALTRA kolekci více než 150 dezénů tisků pro plavky a novou generaci ploché antibakteriální gumové pásky. Tato by měla oslovit všechny výrobce spodního prádla, plavek, zdravotních pomůcek a ošacení a především ty, kteří své výrobky  směřují například na americké a západoevropské  trhy, kde je použití tohoto bezlatexového provedení  již standardem. Chybět nebude ani kolekce 2015 doplňků pro plavky i konfekci, která stejně jako ostatní zmiňované položky měla svou světovou premiéru v červenci v Paříži, v rámci veletrhu Interfiliére.

Nejen nabídku úpletů a galanterie pod značkou ALTRA můžete shlédnout na stánku společnosti ALTRA a.s. č.103 v pavilonu P, ale i nabídku novinek a modelů participujících společností jako jsou: FAVAB, Wallaby, RUKO, PEGA, PLYMOUTH, Vidal Aymerich, IKAB, Miranda, PEGA a INPLET. Více informací na: www.altra.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště