Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2013

Mezinárodní veletrh módy

After Eden - Letní kolekce 2014

 

After Eden otevře novou jarní sezónu dvěma barevnými sériemi, které dopřejí zákazníkům správný pocit z nadcházejícího léta. První sérii budou prezentovat divoké zvířecí potisky a druhou bude oblíbená řada gelových podprsenek v růžové, oranžové nebo černé krajce.

Jako další blok bude následovat kombinace bílých a jasně modrých odstínů. Naše populární série krajkových gelových podprsenek bude prezentována ve dvoubarevných odstínech a v slonovinové. Budou rovněž použity nové materiály, které dovolí rozehrát nové barevné efekty. After Eden noční saténové košilky doplní řadu této kolekce v barvě off white.

Následující blok plně odráží trendy ve svrchním ošacení: Black & White. V této řadě se zaměříme na podprsenky určené pro větší poprsí (vyztužené i nevyztužené). Velké velikosti podprsenek jsou vyrobené s důrazem na pohodlí, velká pozornost je věnována extra širokým ramínkům, použité je i pevnější mikrovlákno, speciálně navržené košíčky mají boční panely pro lepší fixaci prsou. Černobílý pruhovaný potisk je projasněn oranžovými doplňky.

Závěr letní kolekce tvoří série s romantickým květinovým potiskem, zahrnuje i podprsenky “full coverage” vhodné pro plnější tvary, na výběr bude ze střihů s vyšším či nižším středem. Satén v měkkých růžových odstínech kontrastuje s jasně růžovou v kombinaci se stříbrnou krajkou. Nové noční košilky v měkkých odstínech růžové v kombinaci s krajkou v barvě off white udělají tečku za touto kolekcí.

Nové modely z letní kolekce After Eden naleznete na stánku č. 136 v pavilonu P brněnského výstaviště. Více informací o společnosti SEDRA, spodní prádlo – zástupce značek After Eden, After Eden Beach, Nickey Nobel, Boobs & Bloomers a Promise v ČR a SR, naleznete na Tel./fax:+420 281 914 574, Mobil: +420 734 823 948, +420 603 416 198, e-mail: info@sedra.cz  

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště