Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
18.-20.8. 2013

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

UANYi

 

UANYi - stejný batoh a přesto každý den jiný. Na evropský a tedy i na ten český míří naprostá novinka – kreativní pixelový batoh UANYi. (pozn. značka se začíná prodávat současné v USA, Kanadě, Japonsku, Číně, Indonésii) Jeho majitel může prostřednictvím patentovaných silikonových pixelů měnit jeho vzhled, kdykoliv se mu zlíbí a vytvořit si na něm vlastní pixelové obrázky.

Batohy a tašky značky Uanyi jsou uváděny na trh v devíti základních stylech v různých barevných variantách pro použití ve městě, do školy či do práce.  Můžete hned začít dekorovat, protože součástí každého výrobku je jako dárek startovací sada s obrázky a dostatečným počtem pixelů. Ty se dají dokupovat v široké škále 24 barev. Doporučené maloobchodní ceny jsou dostupné, kdy nejvybavenější studentský batoh s plochou pro tvoření 40x50 cm nepřesáhne cenu 2000,-Kč vč. DPH.

Pixelový batoh je naprostou novinkou, která chce oslovit spotřebitele napříč generacemi. „Lidé rádi vyjadřují své názory, sympatie či nálady. A teď to mohou učinit prostřednictvím svého (našeho) batohu. Mohou si vytvořit jakýkoliv obrázek: zvíře, symbol, oblíbenou postavu počítačové hry, své jméno, ….,“ přiblížil možnosti kreativního pixelového batohu spolumajitel obchodního zastoupení pro Evropu značky Uanyi Milan Gába.  A dodal, že očekává velký zájem nejen u dětí. „Možnost předvést se před spolužáky každý den s jiným a vlastním motivem bude pro školáky určitě velmi atraktivní.“  

Každý batoh je opatřen silikonovou deskou, na kterou se z pixelů dá vytvořit opakovaně libovolný obrázek. A Pokud popustíte uzdu své fantazie, budete potřebovat další pixely, které si můžete dokoupit ve více než 40 obchodech v CR nebo na E-shopu www.uanyi.eu.

Batohy a tašky značky Uanyi naleznete na stánku v pavilonu F brněnského výstaviště. Více informací na:Milan Gába, Uanyi Europe s.r.o., Jankovcova 10, 170 00 Praha 7 – Holešovice, Mob:+420724507246  S:milangaba1

E:milan.gaba@uanyi.eu

Mohlo by vás zajímatVybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště