Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
18.-20.8. 2013

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

DUDEshoes – papuče nebo teniska? Asi obojí!

 

Italskou značku obuvi DUDEshoes v Čechách i na Slovensku zastupuje a distribuuje slovenská společnost HAKA TRADING COMPANY, s.r.o., která působící na Slovensku již od roku 2011. Kromě letošních nových modelů značky DUDE, představí HAKA TRADING novinky připravené na sezonu jaro/léto 2014.

DUDE vlastně není normální bota. Je to kombinace lehkosti a pohodlí jakou vám může dát jenom domácí obuv – papuče a zároveň je funkční a víceúčelová, jako teniska či sportovní obuv. Obuv DUDE dělá krok za krokem život lehčím, je to produkt, který splňuje vícero očekávání: komfort, lehkost, funkčnost, všestrannost a v neposlední řadě je to i dostupná cena. Příchod obuvi značky DUDEshoes přináší nové italské know-how v oblasti designu, soustředění se na detail a zároveň zapracovává výsledky studií o anatomii a držení těla do vývoje obuvi. Boty značky DUDE jsou pohodlnější, lehčí a mohou se nosit po celý den.

Novou značku DUDE a její nové modely můžete shlédnout na stánku společnosti HAKA TRADING COMPANY č.049 v pavilonu F brněnského výstaviště. Více informací získáte na: info@dudeshoes.sk nebo www.dudeshoes.sk

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště